Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som zmätená....

Príspevok v téme: Som zmätená....
trdielko883

Čauky mnauky :) potrebovala by som poradiť....:) som 17 ročná baba...a stretla som sa z úžasným chalanom má 18rokov ......už aj spolu chodíme 23 dní :) Pre mna je to však málo....a on mi pchá ruky do nohavičiek, je strašne nadržaný pri mne.....a ja nwm čo mam robiť....kedže nechcem zo sním sex ešte lebo neviem či ma ľúbi alebo je somnou len kvoli tomu......aj sa stále o tom rozprávame....a tvrdí že mu nejde len o to....:) mám mu veriť? Aaaa ešte niečo......ked mu dovolím mať ruku v nohavičkách a on ma \"vyprstuje\" čo mam robiť ja.....ja sa mam tieš hrať z jeho penisom? mam mu dať fajku alebo čo? och......cítim sa sproste...

mojpohlad

Muzi v obdobi 18 rokov dozrievaju v prvom rade pohlavne, takze je uplne normalne a prirodzene ze je nadrzany a ma velku chut na taketo veci. V tomto vekovom obdobi jednoducho kazdy normalny a zdravy chlapec tuzi asi najviac po pohlavnom uspokojeni ;-)

Druha vec je, ze rovnako to nemusia vnimat zeny/dievcata v tomto veku. Ich pohlavny vyvoj sa dost lisi, takze casto tuzia skor po inych veciach nez pohlavne uspokojenie.Na sexualne hratky nemusia byt este dost pripravene :)

Ide o to, ako sa s nim pri tychto cinnostiach citis. Musis ty vediet, ci si pripravena alebo nie. Ci mas chut/zvedavost taketo veci tiez skusat, alebo ti to je neprijemne a chces pockat. V kazdom pripade by mal tvoj chlapec respektovat to co chces a do nicoho ta nesmie nutit.

Nezabudaj hlavne na bezpecnost, ak sa rozhodnes do sexualnych aktivit pustit ! Tehotenstvo a sexualne prenosne choroby je velmi dolezita tema o ktorej by si mala mat tie spravne informacie ! Musis najprv pochopit zodpovednost pri sexe, pretoze to ma obrovsky vplyv na tvoje zdravie a na tvoj zivot !

vika33

Ja by som tomu ešte dala čas.A ešte by som mu nedovolila pchať ruky do nohavičiek. To ešte zďaleka nie je vážny vzťah a si na ceste ku sklamaniu.

moooncaaa

to zaleži len na tebe, aky maš z neho pocit, alebo skus zistiť cez nejakych spoločnych znamych aky je, či je sukničkar, alebo len nedočkavvy :-)
ked som s mojim sučasnym začinala tiež na mna trochu tlačil boli sme spoli možno tri tyždna, ked som sa na to dala (kt nič neriskuje, nič neziska), ver že v prve mesiace som často rozmyšlala či to nebola chyba, zvlašť ked sma sa pohadali, ale teraz sme rok a pol spolu a som rada že som vtedy do toho šla, chlapi to beru trochu inač ako my (po jednej hadke som tak nahlas preniesla, že lutujem, že som sa s nim tak skoro vyspala, že by možno naš vzťah bol pevnejši keby sme sa tie prve mesiace venovali niečomu menej sexualnemu, ako sa ten moj vtedy vyjadril, keby som bola panna čakal by aj roky, ale ked nie, akurat by mal pocit, že s nim nechcem vlastne byť keby som mu nedala)

rovinka

Necitis sa trosku blbo? Za pekne reci po 23 dnoch je uz v tvojich nohavickach? To si pekne lacna. A dlho s Tebou nevydrzi. Je mi to luto.

Fleur-de-lis

keby mi toto začal robiť chalan, s ktorým som tak krátko tak mu jednu strelím a poviem, že nie som štetka.
Jasné, že mu ide o to jedno. A jasné, že ti to nepovie. Prosím ťa, to sa nevie ovládať? Má ohromný záujem ťa spoznať. Za veľa mu nestojíš. Nerešpektuje tvoje želanie, ide len za svojím a obhajuje to a ešte sa nakoniec ty cítiš ako sprostá. Ja by som s ním čas nestrácala. Úžasný chalan si ženu/dievča váži a nechce ju použiť hneď ako sa dá. Ale ak ti nevadí, že ťa má za vec na uspokojenie a ak tebe nevadí, že budeš využívať jeho na svoje uspokojenie, no tak ste sa našli. Má to ale ďaleko od vzťahu dvoch osôb a úplne ďaleko od lásky. Je to len obojstranné využívanie človeka ako veci.

geopardica

Ahoj, urcite by som mu to nedovolila-ani aby daval ruky do tych nohaviciek,vies ked mu povies,ze si to nezelas,tak to nebude robit....myslim,ze treba mat v tomto cas,aby si to potom nelutovala.... nevies ani,ci s nim ostanes.... a urcite by som neverila,ze to neni len o tom,chlap ked ma potrebuje vyprazdnit rezervoar,tak dokaze na zaciatku pouzivat sladke recicky,aby zenu namotal a prehovoril. Tiez nevies,ci nemal nejaku babu predtym,s ktorou spal(ja by som si davala velky pozor,aj do buducna)-mozes chytit nejaku pohlavnu chorobu. Doporucovala by som ti realizovat tieto intimne veci o dost neskor,uvidis ako sa potom zachova on ku tebe...ci zotrva,alebo nie,ked mu to hned nedas. Neboj sa povedat NIE! Taketo zeny si inteligentny muzi naozaj vazia,ako tie,ktore roztahuju nôzky pri peknych a oblbovacich slovach.

eiva

????? co je toto za téma? :DDDDD
nebolo to tak davno co som mala 17 ale takáto blba som vazne nebola....
tak ked nevies co mas robit tak to nerob lebo zas tu len pribudne téma ,,asi som tehotna co mam robit,, nehovoriac o tom ze taky vážny vztah (23dni)..a prvykrat do toho ides za triezva...akoze dakujem zasmiala som sa celkom dost
dawia nauc sa pravopis a podobne úžasne rady..nabuduce radsej ani nenapis

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.