Zapcha

Príspevok v téme: Zapcha
respondent

Dobry den,mam 19 rokov,pohlavie muz.
Vcera v praci mi trebalo strasne na velku potrebu.nakolko mame unikatne wcka,je mi neprijemne ist na zachod v praci,ttak som to v sebe zdrziaval a ono ma to po case preslo.po sichte som siel hned na zachod aby som sa vypprazdnil,no nic som zo seba nevedel dostat.nevedel som co sa deje pretoze som to este do teraz nezazil.tak som si povedal ze mozno sa vyprazdnim vecer.vecer na mna znovu prislo nutkanie na velku potrebu a to dost silne,no nedokazal som nic zo seba vytlacit a navyse ma to dost bolelo.dnes cely den pocitujem potrebu ist na wc no nikdy zo mna nic nevijde a ked aj hej tak len velmi malo a navyss mam dost velke bolesti!! Trz to uz radsej drzim v sebe lebo viem ze sj tak sa nebyprazdnim len ma to bude boliet. Prosim vas o radu ako sa konecne mozem vysrat lebo je to dost peklo,a najlepsie by bolo ak by ma to nebolelo.

Dakujem za vas cas a za vase rady.

philips

Mäso jedz dalej, ale zarad do svojho jedalnicka zeleninu, ovocie. Dodrzuj pitny rezim, pohyb. Vyhybaj sa cokolade.

vitavi

Máš najvyšší čas na zmenu stravy.
Jedávaš málo vlákniny, málo šťavnatých pokrmov.

Okrem živočíšnych potravín a mliečnych výrobkov by si sa mal vyhýbať tvrdým, suchým a pečeným jedlám.