...............PRIDAJ TYPY NA CHUDNUTIE.............

Príspevok v téme: ...............PRIDAJ TYPY NA CHUDNUTIE.............
kikikus

TAKZE NAJSAMPRV VAM CHCEM POVEDAT ZE SOM SA ROZHODLA CHUDNUUUUUUUUUUUT.... ANI NIE TAK VELMI LEBO NIE SOM AZ VELMI TUCNA ALE:POTREBOVALA BY SOM NEJAKE BODY PRI CHUDNUTI KTORE BY SOM MALA DODRZIAVAT A KTORE ZARUCENE POMOZU ALEBO MATE ODSKUSANE....ESTE CHCEM PODOTKNUT ZE NECHCEM ZIADNE DNOVE !!!!!DIETY!!!!! ALE NEJAKE TYPY NA ZHODENIE KIL A NEJAKEHO TUKU....INAK KAZDY DEN CVICIM NA ORBITREKU CCA +-20 MINUT......VELMI PEKNE DAKUJEM........PAPAAAAAAAAAAA

lorak

okrem kuracieho mäsa doporučujem a ryby ak máš rada. A to cvičenie pred spaním ako radi pauli23 ,by som ja osobne robil asi skôr.

pauli23

Ahojček. Zaručené schudnutie je ak si zrýchliš metabolizmus. každé tri hodinky jedz jedlá ktoré sú zdrave, medzi to patrí veľa zeleniny, maso iba kuracie, nejedz žiadne biele pečivo, každú hodinu si daj 2dcl čistej vody. štyri hodiny pred spánkom si daj zeleninu, alebo niečo ľahké a tých dvatsať minút cvičenia si daj pred spánkom, v spánku najviac chudneš, tak sa poriadne v noci prespi a pôjde to samo a budeš sa cítiť lepšie. a kludne sa daj do fólie viac sa odvodníš a pôjde to oveľa rýchlejšie