Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nechce, aby som brala antikoncepciu

Príspevok v téme: Nechce, aby som brala antikoncepciu
claudi999

Poradte mi, mam problem s priatelom, zacali sme spolu sexualne žit a on nechce, aby som uzivala ziadnu hormonalnu antikoncepciu, ani sa milovat s kondomom. Neviem, ci ide o nejaku stavku a hra sa na Kollara, ale ja tehotna byt nechcem. Nechcem sa s nim kvoli sexu rozist, lebo je uzasny, ale nechcem prist ani do ineho stavu. Zatial sme sa milovali len par krat, ale ja som dost v strese. Co mam robit? Tabletku po mam pre istotu stale v zasobe, ale to nie je riesenie zakazdym, ale len nudzovka.

purepurr

inak to je blbost, lebo tabletka sa ma uzit max do 3 dni po sexe, cize to nemozes ani vediet, ci si tehotna alebo nie, lebo je to skoro na tehotensky test...a nemozes si po kazdom nechranenom sexe dat tabletku po, lebo je to velka zataz na organizmus. max keby si mala sex dva krat do roka alebo tak nejak velmi zriedkavo, to bol len priklad ze 2x do roka...
kopni ho do riti a spamataj sa, ked je toto podla teba uzasny priatel...alebo mu daj ultimatum. bud ochrana alebo ziaden sex.

laurora

Bianca, ty preco v kuse pises kazdemu tie svoje puritanske komenty ze "kym nie ste manzelia, nespite spolu..." Ved tu nie je rec o sexe pred alebo po svadbe... Ja velmi nemam rada ak ludia nutia ostatnych spravat sa tak ako hovoria v kostole, alebo pod nejakou krestanskou zastitou. Ty maj kludne sex po svadbe ale naco do toho potrebujes nutit aj ostatnych??

alabaster789

a este 1 vec.
muz co ma v ejakulate 20 milionv spermii je povzovny za neplodneho.

tolko k "mozem otehotniet z kvapky lasky"

jedine, ak mas plodne dni.

inak je to prakicky nemozne (kedze vagina sama o sebe posobi spermicidne, okrem maternice samozrejme).

v kvapke lasky moze byt 1 alebo aj 35 milionov spermii..

plodne dni mas len 2 dni do mesiaca, plus minus, podla toho, ktory zdroj sa ti paci.

skor zastavam nazor, ze ak nie je zianda ochrana, tak si davaj uvacsi pozor. napriklad analogia - ak vidim lad na schodoch, idem sakra opatrne. ak sa spoieham na "super antismykove cizmy" zjebem sa za par dni...

samozrejme, stat sa moze, ale su aj pary, co toto praktizuju cez 5 a viac rokov a dari sa im, takze ist to ide, staci to vediet.

bianca

Kým sa nespoznáte tak dobre, že by ste sa rozhodli vziať sa, nespite spolu. Po svadbe môžeš používať metódu plodných a neplodných dní. Ak by si aj otehotnela, ste svoji a v manželstve dvoch ľúbiacich sa ľudí nie je dieťatko problémom.

Tabletka po nie je celkom riešením, pretože okrem negatívneho dopadu na zdravie ženy pôsobí aj potratovo, keď došlo k počatiu pred jej užitím.

majusM

No dievca, to je tazke. Tabletka po je riesenie, ale nie pravidelne. Chvalabohu, že si z tych mudrejsich a mas ju k dispozicii, keby nieco.

A prečo nechce, aby si brala antiko? Ma s tym zle skusenosti? Chce byt ocino? Nech ti to vysvetli, mozno to ma nejaky uplne iny dovod.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nechce, aby som brala antikoncepciu - Fórum - ZDRAVIE.sk