Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mám anorexiu alebo si to len namyšľam?

Príspevok v téme: Mám anorexiu alebo si to len namyšľam?
Amily

Ahojte :-) Nechce sa mi tu všetko vypisovať ako to všetko začalo . No jedine len to že som začala chudnuť 28.4.2013 hneď som prestala jesť sladke,slane a obmedzovala som aj pečivo,cestoviny,vypražane no proste všetky nezdrave jedla a jedla som len zdrave jedla po 17:00 som už nejedla +fitko 2xdo tyždna .Takým to štylom som schudla za maj 11KÍL ! Vtedy som si povedala "OOOoo oani.Pokračujem.".Prišli letne prazdniny na začiatku som mala 73kg,ale každý z nás pozna leto.Same opekačky,hostiny.Jasne najedla som sa a poriadne ale hneď som to aj vyzvracala .Zvracala som aj keď som mala menzes .Opekačky boli u nas skoro každý víkend.A cez pracovný tyždeň som jedla minimum .Niekedy len jabko cez deň.Jak som prišla do školy mala som 65kg.V oktobri rodičia prišli nato ake praktiky používam na chudnutie.Dobre udržiavala som si to .. Pred vianocami som skončila pri 62,8kg.Vianoce som jedla normálne a pribrala som na 69..že panii čo .. Vyzerala a prišla som si ako prasa .. Od 6.1 chudnem znovu .. Pred dvoma tyždňami som bola na oslave a s tým mam problem keď je tam veľa ľudí .Tak jedla som normalne,ale hneď som to vyzvracala po dlhooom čase vlastne od oktobra som bola v bulimii čista.. A včera som sa prežrala a tiež som to išla vyzvracať .. Už mam svoju povôdnu vahu 62kg.Ale pridem si tučna,obezna,tuky mam na sebe jak ešte nikdy a som zufala .. Po novom nejem po 16:00
A mam depresie kvôli tomu,stále myslim len na jedlo a nato ako vyzeram a že to treba zmeniť ...ČO SI MYSLITE MAM ANOREXIU ??

Amily

Sledujem sa od pondelka.Pondelok som nič nejedla.Utorok dva chlebíčky sp.80kcal,jogobela light 90kcal.A fitko hodinu.A dnes:banan,mandarinka,jablko sp.167kcal...A plánovala som si dať este niečo na večeru,ale bojim sa večer jesť lebo si myslim že neschudnem...

Amily

Ak sa mam priznať tento tyžden bol fakt hrozny.Zvracala som niekoľko krat 2x som sa prejedla(v stredu a dnes).. A včera som mala hladovku ..

antiana

Amily však Ty máš tzv. "anorexiu purgatívneho typu" ako vyšitú...vyznám sa v tom, však ja sama ňou trpím už dlhé roky...skús to zastaviť ak nechceš prísť o zuby, alebo mať žltý chrup, osteoporózu, anémiu, neplodnosť, atrofiu mozgu, tráviace ťažkosti, chronickú zápchu...purgatívny typ znamená "očistný", t.j. buď ako kompenzáciu za zjedené jedlo používaš preháňadlá alebo zvraciaš...ale neprejedáš sa pritom (aj normálnu alebo malú porciu vyvrátiš), ak sa aj prejedáš, je to bulímia...

kilecko

nie anorexiu nemas ,ale bulimiu urcite teraz si vo faze ,ze si sama vyvolavas vracanie ,ale ak neprestanes s tym tak sa dostanes k tomu ,ze vracat budes aj ked nebudes chciet a potom uz nebudes riesit kila ,ale len psychiku.
PRESTAN Z TYM VRACANIM a stravuj sa zdravo a ked sa aj prejes na druhy den si zacvic a uprav si stravu ,ale to neznamena ,ze prestanes jest . Jest treba kazdy den .

Sasi189

Pri 168 mas viac kg ako by si mala mat ideal je tak 58 ..takze anorexiu nemas ani keby co bolo a nevracaj hlavne lebo budes len a len priberat a vracanim neschudnes tak neblbni

Žužova

Nápodobne... takto som začínala aj ja . teraz sa tahám s každodennou bulímiiou už viac ako rok a pol. Takže PRESTAN ak do toho nechceš vhupnut aj ty

Sasi189

Nepises aku mas vysku , podla tej vahy ti to nikto neporadi a myslim ze toto je iba take nerozvazne ze vyvraciam sa a nebudem jest , ked inokedy papas ale napis vysku no mozno nakoniec mas...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.