Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zoznamka - skutocny zaujem alebo zlatokopka

Príspevok v téme: Zoznamka - skutocny zaujem alebo zlatokopka
Diskuter

Zdravim,

som registrovany na jednej zoznamke (Badoo). Dvakrat sa mi stalo, ze o mna prejavili zaujem zeny, ktore su takpovediac z "vyssej ligy". Boli to krasne a sexi zeny, u ktorych je hned jasne, ze nemozu mat nudzu o chlapov. Nechcem sa podcenovat, ale viem, ze moj vzhlad nie je bohvie aky, mam aj nejake to kilo navyse. Smerujem k tomu, ze podla mojho profilu to moze vypadat tak, ze som na tom financne dost dobre a obavam sa, ze to moze bych ich motiv. Tak sa chcem opytat hlavne chlapov, ci ste nemali podobnu skusenost, kedy dotycnej slo iba o peniaze. Da sa to takto vopred vobec nejako odhadnut?

moooncaaa

čo keby si si zmenil profilovku na zoznamke a svojich par kil navyše odfotil pred hrdzavym favoritom miesto pred BMW? potom sa uvidi kolko z dnešnych žien zaujali tvoje zaujimy a romanticka povaha, nezabudni v profile dodať, že maš rad sebestačne ženy a tvojim snom je byť chlapom v domacnosti, zatokopky ťa už nikdy obťažovať nebudu, neboj ;-)

U-turn

twinpeaks, bol priapd vo francii, ze zenska s vydala len preto, ze chlpik mal na ucte 1 milion, a teda jej mal patrit 500 tisic.
lenze vypis bol falosny :D

chudak zena :D

normalne to obo v mediach, ale neviem to najist.

repka

kungfusrac - ty budes presne ten trapny typ chlapa... myslis si ze mas nejake to euro navyse .. snazis sa to silou mocou ukazat, potom si nabalis nejaku naivnu pipku a places, ze kazda je kurva na peniaze ..ci?

Agnes998

A ty mas kolko rokov, 13 ze nevies ako to na zoznamkach chodi a co tam mas uviest a co nie? Co si tam ako napisal, tvoj mesacny zarobok a vysku konta? Si fakt divny.

U-turn

kungfusrac

a co znamena "mas peniaze"

praca na aspon 400eur?

lebo ked sa pozriem okolo seba, rozlozenie a rozdelenie bohatstva nie je zrovna priemerne.

a to by potom 80% muzov bolo na suchu..

mne sa paci, ze prave ti, co (podla mna), maju taky priemer, lahky nadprimer, mudruju najviac :D

ale nevadi, dobre sa bavim, pokracujme.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.