Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priateľ a diskotéky

Agnes998

1. nie, 2. sanca je, ale moze to trvat roky a nemusi to byt iste, niektori diskotekuju este aj v styridsiatke a neskor

U-turn

25 je uz dost, ale tak slovaci zostavaju s mamickou do 31, priemerne, takze.. este je teenage.. taky... teenage :D

Annieee

hrasulka, ahoj, prave riesim podobny problem. pozri si diskusiu priatel a kamarati. nedas mi na teba nejaky kontakt, napr mail?ze by sme to lepsie prebrali?

Jesi

nie nech si chlapec vybere ,ked chce chodit von, opijat sa a na diskoteky bez teba tak mal zostat sam zacni robit to iste s kamaratkami bez neho uvidis co spravi

hrašuľka

Nie.To si nemyslím, že mu to zakážem. Radšej by som bola keby si išiel iba raz za čas s kamrátmi niekde sadnúť, a nie opiť sa na diskotéke alebo festivale s kamarátmi, ktorí sú ešte skoro permanentne zhúlení a nevadí im k*rviť sa s babami. Jeden ma dokonca babu, a viem, že ju podvádzal. Preto sa mi aj ta jeho spoločnosť nepáči.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Priateľ a diskotéky - Fórum - ZDRAVIE.sk