Nedokážem schudnúť z brucha

Príspevok v téme: Nedokážem schudnúť z brucha
Swetlus

Ahoj..mám problém..nedokážem schudnúť z brucha ani za nič..
Schudla som 6 KG, lenže brucho mám ako balón.
Môžem robiť za deň aj 500 brušákov, chodiť cvičiť, jesť zdravo, ale nič nepomáha.
Už neviem čo mám robiť. Trápim sa cvičením, vyhadzujem peniaze a žiadny výsledok. Moje brucho je nafúknuté nech robím čo robím.
Prosím vás máte niekto podobné skúsenosti? Prosím o pomoc..

Lelinka655

ako citam,nebolo by pre teba vhodnejsie iba tvarovanie postavy ako samotne chudnutie ked mas problem iba s bruchom?

0vecka

2 Daduska13213 to nieje take jednoduche lebo vsade uvadzaju % podiel na jednotku hmostnosti a v surovom stave. Inak tiez intuitivne si myslim ze zemiaky su lepsie aj ked limdick pisal nieco ine.

BTW Aka volne vyskytujuca sa potravina nema ziadne uhlohydraty?

Daduska13213

Odkiaľ to máš že bez sacharidov si by si neprežila?? =D... mesiac nejem sacharidy, žiadny cukor ani nič také .. len minimum sacharidov ktoré sú v ovocí (teda prírodné sacahridy) ... na to, aby si prežila potrebuješ 150g sacharidov ... na prežitie potrebuješ hlavne bielkoviny, pretože tie si organizmus nevie sám vyrobiť.. ale sacharidy si vie organizmus vyrobiť z bielkovín ..takže ak aj nezješ žiadne sacharidy ale bielkoviny budeš jesť tak si ich telo samo pretvorí. presne toľko koľko potrebuje.. a ak prijímaš veľa sacharidov, ktoré nespáliš tak zvyšok sa ukladá ako tuk ... pretože sacharidy sa menia na tuk ... a ak cvičíš každý deň aj tri hodiny ale stále budeš jesť veľa sacharidov, tak spaľuješ sacharidy a nie tuky, pretože sacharidy sú ľahšie spáliteľné pre svaly... =) keďže už mesiac nejam sacharidy a zhodila som 5 kg a hlavne z bruška =D ... zemiaky sú vhodnejšie už len preto oproti ryži lebo majú aspoň nejaké výživné látky, kdežto biela ryža nemá nič... ale suverejne vyhráva zelenina =) ...
300 g zemiakov má 55g sacharidov približne a 40g surovej ryže má 30 sacharidov =) tu nájdeš porovnanie ryža vz. zemiaky: -odkaz odstránený- ... =)

0vecka

aby som to rozvinul vzdy som si robil na obed 3 zamiaky ktore mali asi 300g... raz om si spravil rizu adal som tam 50g no a nezjedol som ju celu preto som reagoval ze ryza nema tolko vela... Inak ak je hlupost a mozno mi ta ryza nechuti alebo som zle meral tak sa ospravedlnujem za sirenie bullshitu...

0vecka

zase mi zmizol prispevok.

2 limpdick akoze mas pravdu... ale mne ide skor o objem proste ked si dam primerane ryze na tanier a primerane zemiakov tak zjem viac tej ryze... ona ma sice vela sacharidov ale je relativne lahka (ked sa uvari)...

limpdick

ovecka, ryza ma kure*sky vela sacharidov.
70g v sucho mstave, logicky, v uvaernom ma 35, minimalne.. podla toho ako to varis, moze mat aj 50.
zemiaky maju ubohych 20-25.. horko tazko.. (pecene mozno viac).
aleco co ma podla teba max sacharidov? jedine co som nasiel, su tie suche chleby, maju tak do 80g a da sa na 1 posedenie zjest tak do 200g (cize 160g cistych sach, co je asi necela 1/3 toho co chlap na den potrebuje, samozrejme podla metabolizmu), inak je to uz moc suche..
keby nechcem sacharidy, orientujem sa na zeleninu..
ale nejake urcite treba, inak to skonci fatalne.
minumim je okolo 130g na den.
plus, znicis si pankreac, ked budes experimentovat s jedalnickom bez sacharidov.

0vecka

2 Daduska13213 ak by si nejedla sacharidy tak zhebnes... inaq taka ryza nema skoro nic...v suchom stave sice viac ako zemaky ale ked to uvaris tak uz ani ne...

Podla mna si pozri na nete kolko kalorii z tukov bielkovin a uhlohydratov mas prijat a riad sa podla toho. Inak iba y brucha sa chudnut neda...bud chudnes alebo nie..

Daduska13213

čo je zle na ryži a zemiakoch? to že obsahujú mnoho sacharidov.. ja som prestala z jedného dňa na druhý jesť sacharidy a namiesto toho som začala jesť veľa zeleniny, orieškov, ryby, kuracie a morčacie mäso .. žiadne sacharidy ... až 40% sacharidov, ktoré skonzumuješ sa uložia vo forme tuku =) a teraz s predstav poriciu ryže a trošku menej ako polovičku =D ... kým neobmedzeíš prísun sacharidov nebudeš mať bruško ploché =)

redka

no chce mat ploche brucho... niekedyy nosime v sebe kopu odpadu, plynov a neviem coho este... mozno ma premnozenu kvasinku a preto sa jej brucho nie a nie splasnut :) nech skusi za to nic neda...