Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mám menší stres, idem za ním

Príspevok v téme: Mám menší stres, idem za ním
Patinka

Ahojte, v piatok (už dnes) idem na mojim priateľom, nie domov ale do jeho mesta kde býva, mám mierny stres z toho že ako to dopadne. Voláme spolu stále každý deň, no neviem odkedy sme sa dali dokopy nenastala chvíľa sa stretnúť. A tak idem za nim. Neviem či ho mám hneď pobozkať, alebo len objať, alebo o čom hovoriť. To len zo stresu, určite potom opadne, ale na začiatok čo čakať by ste mi mohli trošku poradiť.. :) ďakujem

lilyiankaa

pozri musíš byť hlavne spontánna a do ničoho sa nútiť, ak mu chceš dať pusu, daj mu ju, ak ho chceš objať, objím ho ...ale predpokladám, že už si prišla od neho ..tak ako bolo?

Patinka

Áno, lebo už dlhšie mi vraví aby som k nemu prišla, a prekvapila ho, my sme sa stretávali už sme spolu aj hovorili, naživo.. Ale odkedy to je medzi nami vážnejšie tak k tomu nedošla chvíľa.. Nie nemám 11..

Patinka

No škola, a vďaka nej neprišla situacia.. Chcem ho prekvapiť, že som príšla k nemu.. :) Len neviem či mám čakaťna privítania hneď bozk, lebo ešte žiadny nebol.. Ale máš pravdu závisí to od situacie Ďakujem :)

Deria

Nenasla sa chvila na stretnutie, tak preto ides za nim?! Kto si tu chvilu nenasiel, nebol to nahodou on? A akoze co mas robit? Pusa na zvitanie je uplne normalna vec a ci ho mas objat? Vsetko zalezi od toho, ako sa bude on k tebe chovat. Ty prides za nim, takze by bolo tiez normalne, keby sa tesil, ze si prisla, pricom byva objatie spontanne ale nikto ti neda ziadny navod, treba vzdy vychadzat zo situacie.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mám menší stres, idem za ním - Fórum - ZDRAVIE.sk