cysta na vaječníkoch

sofija

Ahoj ja som mala tiez cystu na vajecniku 5cm ...ale ja som to citila a ani som nemohla sediet len lezat alebo stat aj to len tak tak.Tiez som tam sla po kramoch a zmizlo mi to same.
Laparoskopia-uspia ti urcite miesta a spravia asi tri 1cm otvory a operuju ti to tak ze tam strcia kameru a sleduju to na obrazovke

lea

Baby, neurychlite sa. Mna tiez 2 lekari nezavisle posielali okamzite na operaciu kvoli cyste 4x5 mm, aj som ju citila ako tlak v podbrusku. Nesla som a pomohla akupunktura, aj ked gynekolog sa tvaril, ze je to vylucene. Ale keby som ho posluchla, tak uz som po laparoskopii, narkoze a neviem akych invazivnych zakrokoch v brusnej dutine. takto to preslo hladko a bezbolestne.

tina

Ja mam polycysticke vajecniky.Po beznej kontrole ma gynekolog poslal na sono a tam mi to zistili...Prezila som aj tazke chvile,proste som sa bala...Doktor mi predpisal HAK,tak cakam na menzes,snad sa mi to zlepsi...Kazdy ma upokojuje,ze to nic nie je,nuz ale clovek sa boji...Ale zatial nic neboli,ani pri sexe,tak snad nerastu-potvory...Drzim ti palce a neboj sa;-)

sawovka5

no ja mam tiež už také slabe bolesti a tak..ale zatial sa to da...aj so sexom, nevem či ho mame obmedziť alebo čo...asi pokial sa to da tak budeme aj nadalej sexovať...ved hadam robím dobre, či nie?

saibod79

Mám teraz čerstvú skúsenosť- v nedeľu ma strašne začalo bolieť v podbrušku a tak som šla na pohotovosť, kde mi po vyšetrení sonografom doktorka oznámila, že mi praskla cysta na vaječníku, ale že sa to vstrebe. Dala mi papier pre môjho gynekológa,ten mi v pondelok vzal krv a nasadil mi antibiotiká, lebo som mala teplotu.Po dvoch dňoch bolesti ustúpili, dnes som bola na kontrole, vraj sa mi už tá tekutina v brušnej dutine skoro celá vstrebala, ale že aspoň týždeň ešte nemám dvíhať nič ťažké a mám mať pauzu aj v sexe.

sawovka5

no mna zatial nič neboli, len ma stresuje trošku to že moja kamoška to tiež mala a jej hned doktorka predpísala niake tabletky aby sa to "rozpustilo" a mne nepredpísala nič...no snád vie čo robí

mončiči

moja kamoska ma s tym problem uz dost dlho.cysta jej rastla a bola na operacii. a teraz,po polroku od operacie jej zistili,ze ta cysta zas rastie. Viem,že krámy jej meškajú, vynechavaju a tak.ale najhorsie je vraj to, ako jej bolo zle...Ja osobne sa v tom nevyznam.