Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako mu mám rozumieť?

Príspevok v téme: Ako mu mám rozumieť?
lienka_00

ahojte... už je to asi zlé keď píšem sem... ale mám taký problém.. s jedným chalanom sa poznáme už nejaký ten čas... vždy sme spolu veľmi zdvorilo komunikovali, keď som bola smutná snažil sa ma rozveseliť... po nejakom čase mi napísal, že by ma rád videl.. aj sme sa videli... aj ma objal... komunikujeme ďalej... ale nevyznám sa... niekedy vysiela signály inokedy nie... je to skôr taký uzavretý tip, nemal veľa vzťahov ani veľa žien... ja takisto som tip čo hľadá nejakú tú skutočnú spriaznenú dušu.. veľmi dobre si rozumieme... a neviem teraz ako mám brať jeho správanie... či je len neprípustný tip a musím sa k nemu prebojovať... ale ako? som z toho skutočne smutná, keďže som poriadne dlho nestretla nikoho takého... alebo snáď nikdy... neviem už ani či mu napísať.. keď napíšem on komunikujem... ale sama sa bojím, aby som nepôsobila otravne.. na druhej strane sa bojím, že či si nemyslí, že nemám záujem... som tiež trocha zdržanlivá.... blbé komentáre si prosím nechajte pre seba... nemám na to silu..ani náladu... ďakujem

nadhera

ja si myslim, ze ked zena iniciuje posun vo vztahu s muzom, tak to je zle.
mam take skusenosti.
muz potom caka, ze zena bude robit vo vsetkom prvy krok...nielenze napise prva, ale aj ze da prva pusu, prva bude chciet sex, vsetko.
a ja som typ, ktory chce citit, ze muz ma zaujem a nebat sa, ze ho stracam. avsak ten strach, ze ho stracam so docielila tym, ze som mu napisala prva...najprv ma odmietol a potom mi napisal spat, ze by chcel. aj ked som citila satifakciu, uz ten vztah pre mna nemal cenu. cele to bolo znicene...kasli na to. nechces nejakeho trotka, ktory caka, kym sa mu dievca podsunie same...aj ked si povies, ze nie si taka konzervantivna, je to v ludskej povahe a nie v spolocenskych konvenciach...proste zmier sa s tym, ze z toho najskor nic nebude, ked to nezacne on...nestalo by to za to.

Sejla

kkaffik - páčia sa mi tvoje príspevky:)
lienka - ešte nikdy nikoho neurazilo, či neotravovalo, že niekto má o neho záujem a rád s ním trávi čas. A pekný muž určite chce dievča, ktoré nestresuje a nebojí sa mu zavolať ho niekam von.

kafe

lienka, vieš čo mi tvoje správanie pripomína? Namiesto kráčania ty spravíš jeden krok a rozmýšľaš - idem správnym smerom? nepristúpila som mravca? nemal byť ten krok dlhší/kratší? - tá neistota a podceňovanie sa vyzerá naozaj desne a taká chôdza detto. Vzchop sa trochu, si úžasné dievčisko, váž si sama seba, nie si žiadna chudera a on ani náhodou neni lepší od teba. To je len tvoje hlúpe zdanie.
Nepotrebuješ vedieť VŠEOBECNE čo si môžeš dovoliť, správaj sa tak, ako asi by si chcela aby sa správalo odvážne a sebavedomé dievčisko v tvojej koži. A vyber si: - buď neurobíš nič, budeš čakať a zožerie ťa neistota (nič nestratíš ale ani nič nezískaš, môžeš sa trápiť neistotou mesiace a mesiace). - alebo prelomíš tú ostýchavosť a JASNE sa vyjadríš ako prvá, vtedy získaš aj keď ťa odmietne (vieš na čom si) aj keď sa dáte dokopy. Dospelý ľudia (niektorí) sa tak správajú, že prekonajú samých seba aby sa dostali k niečomu lepšiemu/chcenému.
Ak chceš zostať vo svojej konfortnej zóne vyčkávania a nič nerobenia, tak si to aspoň nekaz smútkom, do riti! Konečne si stretla niekoho zaujímavého a namiesto toho, aby si sa tešila, si z toho SMUTNÁ?? No a čo, že nevieš či ťa má rád, či ťa chce.. nepotrebuješ to vedieť. Tebe je s ním dobre, priťahuje ťa, tak sa teš a vychutnávaj si to. Čo má prísť, príde. A ak to nepríde, aspoň si s niekym príjemne strávila čas a nebola sama.
Som sama - fňuk..
Poznám niekoho zaujímavého ale neviem či ma má rád - fňuk fňuk..
Mám frajera ale toto a hento mi vadí -fňuk..
wtf?

lienka_00

v prvom rade, vám chcem všetkým poďakovať, ani som si nemyslela, že toľko milých ľudí sa tu nájde.

nathalia8: snažím sa, niekedy ťažšie rozpráva tak hovorím ja... a potom stále rozmýšľamm či to nie je nesympatické :D

kkaffik: obaja sme mali len jeden dlhší vzťah.... neviem asi randiť, neviem čo si môžem dovoliť... mám ho rada a začína to akosi prerastať do citov... bála by som sa mu to napísať... on je tak pekný chlap.. a ja sa cítim, že na neho akosi nemám.. niekedy mám pocit, že ma valcujú komplexy z toho...

lula1: občas sme sa stretávali, žila som v meste kde on.. teraz som sa presťahovala kvôli škole ... tak sme si písali a po dlhom čase písania sme sa stretli... po dlhom čase čo sme sa nevideli.. obaja máme 21

bez_mena: asi máš pravdu... za city sa hanbiť netreba... možno naberiem odvahu a vezmem to do rúk..ale aj tak budem medzičasom stresovať.. či to nie je otravné, trápne a detinské.... :D

....keby som tak vedela, či cíti aj niečo... či vôbec.. bojím sa odmietnutia..

bez_mena

Otázka čo sú blbé komentáre...? Čo riešiš, čoho sa bojíš, čo môžeš stratiť...zahoď konvencie, ozvy sa prvá ...čo je na tom. Najhoršie nie je to čo sme urobili, ale to čo sme neurobili...Takže nestrácaj tu čas domnienkami ktoré sú aj tak od realitu na hony vzdialené...Zabojuj o šancu – vyriešiš problém :)

Lula1

Pocuj, odporucala by som ti sa s nim stretavat viac... to pisanie je o nicom, lebo takto nieco moze pisat a ine robit a ty si domyslas ze je zdrzanlivy. Normalne mu napis ci sa nestretnete a stretavajte sa podla moznosti cim viac jedine tak ho skutocne spoznas a potom sa mozu lady prelomit, pisanie nikam nevedie. Kolko mate rokov?

kafe

jemu nepotrebuješ rozumieť vôbec. Páči sa ti? Je ti s ním dobre? Chceš sa s ním baviť? - to sú jediné veci, ktoré si ujasni. Ak je odpoveď áno, tak sa s ním bav, teš sa z jeho spoločnosti a nerozoberaj hlúposti. Mať niekoho rada, či dokonca ľúbiť ho, aj keď city neopätuje, za také čosi sa vôbec nemusíš hanbiť! Alebo hej? Nemáš jediný dôvod sa držať na uzde a správať sa opatrne, ako keby on bol odistený granát, alebo akokeby si sa vystavovala nejakému strašnému poníženiu. Ty sa staraj o seba a svoje city, o to čo chceš a on nech sa stará zas o tie svoje (mimochodom, rovnaké pochybnosti ohľadom teba má i on, nevie, či je pre teba len kamarát alebo niečo viac). A buď dospejete k nejakému prieniku alebo aj nie. A ak nie, NEMÁŠ sa PREČO hanbiť.
Zabilo by ťa, keby si mu napísala toto? "neviem už ani či ti napísať.. keď napíšem, odpovieš ale sám od seba sa neozveš... bojím sa, aby som nebola otravná.. na druhej strane sa bojím, aby si si nemyslel, že nemám záujem sa s tebou baviť. Mne je s tebou dobre, vieš o tom?"

nathalia8

ak je uzavrety,tak neboj pojde to,len musíš byt trpezlivá,a ak si ty viac zhovorčivá,zacni ty komuikáciu :)ved na tom nič nie je:)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako mu mám rozumieť? - Fórum - ZDRAVIE.sk