Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesti pri cviceni

LadyOpium

alebo ma napadlo aj ze ci to nemoze byt zaparenina lebo ked idem na velku pred sprchou co som v ten den urobila sa mi to obcas stane ze sa utrem len tak ledabolo lebo viem ze si to umyjem v sprche...ze ci som si to zle umyla a ci sa mi to nezaparilo potom...?

limpdick

daj sa na nejaky sport. nieco kde ti tep bude kolisat v okolo 60-70% maxima, alebo si vygoogli kolko to presne je.
s brusakmi si podla mna len zvacsis svalstvo (vazi viac)..

LadyOpium

mne nevadia boky alebo zadok ci stehna mne vadi len brucho....tych 21 kil co som pribrala od liekov sa mi ulozilo vacsinou na bruchu inac som pribrala do zadku ,bokov a stehien iba koli puberte a to bolo nutne pribrat lebo som nemala menzes cize som musela pribrat 5 kil...ale zvysok to uz som fakt nemusela...teraz trpim tym, ze mam velke brucho...ale uz to nechcem riesit anorexiou...chcem zdravo schudnut...proste vaha mozno 5 kil dole ale brucho to 20 aspon dole...

ale pri inych to nehovorim, ze chcem schudnut, lebo mi potom povedia ze nech nestresujem, ze niesom tucna, ale oni ma maloktori videli ked som mala anorexiu ze po tej postave opet tuzim atd... preto to radsej hodim na srandu ze ,,haha no uz by som mmala schudnut bo mi pove barmanka ze v tehotenstve nepi" a pod.

som horzne citliva osoba a emocne labilna..preto ma zvyknu taketo veci velmi potrapit:(

napriklad aj kamarat vybera slova oc mi povie, lebo sa boji, ze ma to zasiahne citovo...beriem uz tyzden antidepresivum nove tak uvidime, ci sa to zlepsi, ale ja dufam, ze ano:))pozdravujem vas:)

Sandra06041992

ulozto.sk
ja mam tiež problemy neviem vobec schudnut s brucha a hlavne bokoch ...... teraz som si nasla taketo cviky tak od zajtra začinam :-)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.