Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako mu to mám povedať?

Mima.89

normálne mu povec, že si si robila test a vyšiel pozitívny. Do vášho veku nikoho tu nič nie je, iba ťa spískajú zato ak si ešte mladá, vypíšu ti tu milion prednášiek že si s mala chrániť a podobne. Držím ti palce, nech sa k tomu priateľ postaví zodpovedne.

lilyiankaa

normálne mu povedz, že si tehotná a čo je na tom ..veď snáď aj tvoj dotyčný priateľ bol pri jeho výrobe a teda tým pádom ak ste mali nechránený styk musel rátať s možnosťou, že môžeš ostať tehotná ...

rovinka

Bol predsa aj on pri tom,ked sa to stslo, takze musi s tym pocitat,ze ked ma styk a nie je pri nom chraneny, je tam obrovske riziko otehotnenia. Nie je o com. Povedz mu, ze sa vam podarilo splodit babatko. No a podla mna je to fajn, ved aspon viete,ze ste obaja zdravi a plodni,a nebude problem pocat ani neskor znova. Asi ste este mladi, mozno bude z tohi hotovy,na to musis byt pripravena. Ale nezosyp sa, si predsa silna zena. O nejaky cas sa opamata. Prajem vsetko dobre.

romankaFA

V prvom rade by aj mna zaujímal tvoj a priateľov vek a ako dlho ste už spolu.. A jednoznačne mu to treba povedať..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako mu to mám povedať? - Fórum - ZDRAVIE.sk