Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Malo priatelov?

Príspevok v téme: Malo priatelov?
Meggi323

Minule som tu tak nahodou natrafila na temu, kde ste sa stazovali ze mate malo priatelov, nemate s kym pokecat :-) tak ma napadlo, co keby ste sa tu "spojili" a pokecali medzi sebou :) mozno to nepatri na tuto stranku, ale aj vztahy predsa ovplyvnuju nase dusevne zdravie :P ja sa tiez niekedy citim osamelo takze viem ake to je,ktovie mozno prave tu si najdete niekoho komu sa mozete zverit :)

Meggi323

Nie je na tom nic zle, zoznamit sa tu :D aj ked trochu divne uznavam. Viem presne o com hovoris eleanor, tento problem som mala tak rok dozadu,to som este nebols na vyske. A teraz mam priblem druhy, ze mam akysi komplex zo zoznamovania sa :D neviem preco ale proste sa so ziadnou babou neviem skamaratit, nemam sa s nimi o com rozpravat ani nic. Keby so mnou nie je priatel, uz som asi s vyskou skoncila lebo by mi hrablo zo samoty :D co uz, taky je nas zivot introvertov.

joro

U nás to je podobne, ked chodime na dovolenky alebo do nejakého kurzu tak je to v pohode ale ako náhle prídeme domov alebo skončí kurz tak sa nikto neozve už ma nebaví ozývať sa ako prvý. Priatelstva sa ťažko udržujú.Dám si inzerát: Hladam dobrého kamaráta. Kto sa ozve nikto.Už som si zvykol aj keď je to ťažké

eleanoor

Meggi, ja mam podobny problem. Kedysi hufa kamosiek, cely cas som travila s nimi, ale odkedky mam priatela (3 roky), tak sa puta popretrhavali, tie slobodne mi vycitali, ze sa venujem iba jemu, tie zadane zas chceli kazdy den travit len s drahym :) Tiez ma to niekedy zamrzi a tak som si dala predsavzatie, najst si novych znamych, hoci aj na fore o zdravi :D

Meggi323

Ja som napriklad prvy rok na vyske a co sa tyka kamaratiek,za pol roka nemam ani jednu. Nemyslim si ze som nejaky problemovy typ,doma kamosky mam. Akurat tu v novom prostredi sa citim hrozne osamelo/nastastie tu mam priatela a travim s nim vacsinu volneho casu,co je mozno jeden z dovodov preco kamosky nemam/. Neviem ci je chyba vo mne alebo co sa deje ale obcas ma to trapi,to pomyslenie ze keby nemam priatela som v tom meste totalne sama,je to pre mna hrozna predstava a nahana mi strach. Neviem ako si poradit :)

zúfalá mamina

Čo sa to s nami deje ľudia? Aj ja sa nemám s kým porozprávať o problémoch a tak... Mužovi idem na nervy, kamaráti všetko, čo poviem nakoniec použijú a zneužijú. Vlastne, akí kamaráti...? Som z toho frustrovaná. Snažím sa byť k ľuďom milá a nerobiť problémy, ale vracia sa mi opak. A to sa hovorí...čo dávaš, vracia sa späť. BLBOSŤ!!!!! Včera ma kolegyňa tak zhovadila, že mi nezostalo doma nič iné iba sa vyrevať a potom telefonovať akože dobrej kolegyni, jtorá to všetko už dnes opäť stihla všetko otočiť voči mne. Som ja asi somár so zlou karmou. Alebo iba somár. Toto je teda dobrý humus.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Malo priatelov? - Fórum - ZDRAVIE.sk