Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vlasy mastne a bez objemu

Príspevok v téme: Vlasy mastne a bez objemu
nikusa551

Ahojte uz dlhe roky sa trapim kvoli mojim vlasom..:/ od malicka som mala riedke vlasky blond bez objemu .. V 17 r som si ich prvy krat zafarbila na blond a 5 rokov si ich farbila v priemere 2-3x do roka... Od min roku si vlasy nefarbim bola som hlupa ze som to vobec robila mam peknu prirodzenu farbu.. Musela som sa dat ostrihat kvoli farbeniu.. Teraz mam taky 13 cm odrast zvysnuch 8 cm je este farba ale vlasy su nepoddajne riedke hebke ako pavucinka a nedokazem si vytvorit objem ako predtym na farbenych... Aky sampon by som mala pouzivat? Inak umyvam ich kazdy den ja ich mam 12 h po umyti mastne :( .. Vedel by mi niekto poradit?

stefka_34

Ja vrelo odporúčam šampon, ktorý mne veľmi pomohol. Trápil ma rovnaký problém ako teba odporúčam z avonu konkrétne naturals - šampon na zväčšenie objemu vlasov a na jemné a mastné vlasy s malinami a ibištekom :)

Majli

Ak by si mala zaujem,pozri si na facebooku kadernictvo Smajlik-najdeš tam rozne rady a odporučania na pripravky... :)

Majli

Pomohol by ti šampon od Joico-Daily care-treatment šampon,ktory je určeny na mastne vlasy . ak chceš docieliť objem vlasov,umyvaj si aj šamponom Body Luxe z Joico... odporučam

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vlasy mastne a bez objemu - Fórum - ZDRAVIE.sk