Problem s bruchom po ranajkach

hanka9

Ak problem pretrvava viac dni

najrozumnejsie je podrobit sa dokladnemu vysetreniu !

-moze ale ist o zaludocnu neurozu
(stav nesuladu so sebou samym ), ranajsi stres atd... a tu by radami pomohol skor psycholog. Ale clovek si moze pomoct najmä sam tym, ze ranajky skonzumuje v klude ( prv vstat ! ) dokladne prezut a vychutnat (v hneve nikdy nejest )!! no a samozrejme nie studene ranajky ! P.s- skus liecive a hojive DGL (sladovka hladkoploda), resp. aloe vera, uzivat pol hodiny pred jedlom

Hanillka.q

Nie, kavu nepijem vobec. Stolicu mam pravidelne tesne pred odchodom do prace cca hodinu po ranajkach ale to je hbuby odhad

Haniilka.q

Ano, len po ranajkach. Ked sa naranajkujem ustupi to cca po 30minutach niekedy az ked si na hodinku pospim co samozrejme cez tyzden nie je moc mozne.,potom uz nech zjem hocico som v pohode

MATOS

Odporúča sa pohár vody 30 minút pred jedlom a aj hneď po zobudení, ale očividne to už robíš, ak som to správne pochopil. No a ak sa môžem spýtať, stáva sa to len po raňajkách? Inokedy sa Ti to ešte nestalo?

Hanlka.q

Moje rano je vzdy rovnake, zobudim sa umyjem a oblecem dam si pohar vody a idem na 10 minut von so psom ranajkjjem hned ked sa vratim co je cca 20-25 minut po prebudeni. Na ranajky si davam rozne veci niekedy cerealie s mliekom, jogurty, prazenicu, musli, rohlik ci chleba so syrom a zeleninou, volske oko, babovku, nejake kolace s mliekom...

MATOS

Len po raňajkách? Ja mám občas svojím spôsobom podobný problém, ale pokiaľ viem, mám to zo psychiky. Nemáš aj Ty pocit, že je to skôr psychického pôvodou?