Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam narok na invalidny dochodok?

Príspevok v téme: Mam narok na invalidny dochodok?
luci26

Dobry den, som uz zufala neviem si najst pracu kvoli mojej chorobe mam myastheniu gravis a mam oslabene svalstvo na celom tele...nemozem vyknavat pracu s fizyckou aktivitou..mam to odskusane na brigadach co som bola..vydrzala som max dva dni :( pretoze na dalsi den som nevedela uz normalne fungovat...poradte mi prosim

ni-ka

martina-vlada jej ho nemohla schvalit,kedze on este nepoziadala :-)
ak ma pri tejto diagnoze komplikovany priebeh tak dostane plny invalidny...

ni-ka

nemas za co...:-) a ak sa smiem spytat,sei na teba niektora kategoria?
lebo ID sa da aj navysit o nejaku pridruzenu diagnozu...

ni-ka

Zalezi aj na stadiu ochorenia...tu mas percenta...pozri si ci je tam tvoj typ ochorenia a pozri si bodovanie...Invalidny je nad 41%...
Syndrómy svalovej paralýzy, myastenia gravis
a) okulálna forma 20 - 30%
b) okulobulbárna (anartria, dysfónia, regurgitácia tekutín nosom, diplópia) 60 - 80%
c) mierna generalizovaná forma (stabilizovaná imunosupresívnou liečbou a
po tymektómii) 30 - 40%
d) ťažká generalizovaná forma (s dysartriou, dysfágiou, prehĺtacie ťažkosti, s postihnutím celého kostrového svalstva, stav po tymektómii, časté exacerbácie napriek imunosupresívnej liečbe) 60 - 80%

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.