Naša úžasná polícia

Príspevok v téme: Naša úžasná polícia
Vivien1221

Nečudujem sa, že sa dievčatá boja nahlásiť znásilnenie.Hnusní, netolerantní, nespravodliví, drzí, neprofesionálni, necitlivý takí sú.Naša užasna polícia stojí za hovno.Týmto člankom chcem upozorniť ak si ešte niektorí myslia že polícia s označením Pomáhať a chrániť naozaj pomáha a chráni.
Ak si o tom chcete prečítať viac našla som o tom viac článkov napríklad chcizapomenout.blog.cz
alebo
vivienella.blog.cz
...Aké mate skusenosti s políciou vy??
Sú vobec nejaké dobré skusenosti?

realista

Je naozaj sokujuce, ze slovensko sa este stale nestalo prvou krajinou v dejinach ludstva, kde by zanikla akakolvek kriminalita...neskutocne...a to su uz dva roky po poslednych volbach...ako je mozne, ze tu existuje neobjasnene trestne ciny? to nikde inde na svete nie je..hanba slovenskej policii..ked som bol do usa, tak tam oblo normalne zemali objasnenost trestnych cinov 100 az 150% taka je pravda

hanka9

Vivien1221

ty sa nebojis trestnopravnych dosledkov z titulu takto "napisaneho" prispevku ??

nuz, ja by som bola opatrnejsia vo vyjadrovani

sloboda slova, vyjadrovania sa atd sice je zarucena v ustave SR

ale konci tam, kde sa zacinaju porusovat prava ineho ...

LILIII

S dopravnou policiou mam skusenost. Pridu mi ,akoby polovali na zver ,ked sa ukrivaju za krikom za stlpom za .........
Takto sa sprava ochranca bezpecnosti na cestach ?? Vsak sa citim ako stvana zver a mozno su to nie ochrancovia ,ale jednotky rychleho nasadenia a ich taktika "boja" spociva v co najrychlejsom utoku .... ktovie.