Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neviem zabudnut

Príspevok v téme: Neviem zabudnut
makika

Ahojte,pred dvoma rokmi som robila v jednej firme kde som zazila sikanu.Odisla som robit do zahranicia,tam som mala dobry kolektiv,no z tej sikany sa nemozem dostat casto si na to spominam.Teraz som doma medzicasom kedy ma zavolaju do zahranicia.Hladam si pracu,ale uprimne z tej firmy kde ma urazali a pod.Sa neviem dostat a stale mam strach a neverim si,bojim sa zlihania.Viem ze som sikovna aj pracovita,ale toto mi v tom brani sa vzchopit.Mam strach ze sa stretnem s ludmi z byvalej prace ,aj ked ich vidim bocim pohladom.Som z toho nesvoja,nervozna a potom si to nechtiac zliznu ludia ktorych lubim a mam rada.

Agnes998

Chod za pychologom. Psycholog nie je pre cvokov, ale prave pre takych ludi ako si ty, citlivych, co riesia v zivote nejaky problem

makika

Matos keby ti mam o vsetkom pisat co som tam zazila by to bolo nadlho...to som sa zmienila medzi recou.Neviem asi ho hryzlo svedomie ak nejake ma.Vies riaditel je prava ruka s majstrom...je to na dlho,len som chcela radu ako konecne zabudnut.Je to tazke

MATOS

Prečo mal hlúpe reči, keď sa potom chodil ospravedlňovať? Asi bol troška od veci. A prečo ste nešli sa nejakým vyšším pracovníkom, nejakým kancelárskym? Čo sa týka psychológa, nič tým asi nepokazíš, ale nemyslíš, že by sa to dalo jednoducho hodiť za hlavu? Ten majster sa Ti predsa chodil ospravedlňovať a o nikom inom si sa nezmienila. Čiže z vás dvoch sa môže hanbiť jedine on a osobne si myslím, že sa aj hanbí, takže pri ďalšom stretnutí by podľa mňa bol veľmi krotký a vyklepaný, aby si to na neho nevytiahla :-)

makika

Matos sice asi by to bol zly sen robit este s niekym z tade..ale ja by som sa hambila samozrejme si myslim ze takymto ludom je jedno ako sa druhy citia,ako to na nich vpliva,to ze sa ukazuju a ponizuju.Mala som majstra co prisiel a co ty pi...a...a vkuse rob nieco..co sa zajeb...a pred vsetkymi ,zatial co ja som makala...viac som vedela ako baby predomnou.Nikdy mi praca nesmrdela...ba aj tazsiu som robila,len som si seba nevedela zastat.Tak vies boli okolo 50r...40 ale aj 25 viac menej zeny,tie nove co prisli aj odisli ,lebo to videli...samozrejme som sa nimi skamosila hned ale skutocne ako prisli tak aj isli...ale hroza.Samu seba obdivujem ze som to vydrzala skoro rok.Inak ten majster sa mi potajme chodil ospravedlnovat

MATOS

Nenávidím šikanovanie. Je to otrasné. Každopádne, nie je mi ľúto len šikanovaných, ale aj šikanujúcich. Asi majú nejaké problémy a skús to aj Ty tak brať. Je správne, že keď ich vidíš na ulici, tak sa na nich nepozeráš. Robíš dobre. Drž hlavu hore, čiže si nebudú myslieť, že Ťa zničili a keď sa na nich nepozrieš, nemajú žiadny podnet na nejaké hlúpe reči. Teš sa, že to máš za sebou a už to v podstate nemusíš riešiť. Skús sa zamyslieť, čo by sa aj stalo, keby si jedného z nich stretla napríklad v nejakom inom pracovnom kolektíve, po prípade sa vcítiť do ich položenia. Keby si bola nimi, nehanbila by si sa pred tými ostatnými, čo si urobila? Nemala by si pocit, že sa môžeš pokusom zhodiť tú druhú osobu zhodiť samú seba?
A ak sa môžem spýtať, koľko mal ten kolektív a Ty v tých časoch plus mínus rokov?

makika

Vivien1221 dakujem,boli tam aj mily,priatelsky ludia,ale malo a kazdy kope za seba.Len by som potrebovala radu ako zabudnut,ako sa nad to povzniest ked ich vidim,lebo ja viem ze to davam najavo,ten moj doslova strach s nenavistou mi ide z oci ale pokazi mi to cely den.Neviem to hodit za hlavu a zit dalej.Proste mam dokopane sebavedomie...

Vivien1221

To je smutné ako ludia dokážu ublížiť a mnohým zničiť zivot.No ver mi, bola to len banda tupcov ktorá mala sama nejaké problémy:)) Ver si a nevzdavaj sa!

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neviem zabudnut - Fórum - ZDRAVIE.sk