Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako pribrať?

Príspevok v téme: Ako pribrať?
Lulina5

Ahojte, mam takyto problemik mozno niekomu pride divny alebo co, ale mam vysku 172cm a vazim 54-55kg mam podvyzivu?? Snazim sa trosku pribrat jem kadeco zaradom ale furt nic. Bojim sa aby som neschudla viac, ono postava je ok ale tvar sa mi nepaci he chuda a nevyzera to najlepsie ako keby som chora bola. Poradte daky jedalnicek?

Lulina5

A ako zistim ci mam parazity? To ze som teraz chuda nieje otazka momentalneho stavu ja som bola taka vzdy, proste asi rychly metabolizmus asi by som nemala stazovat (kedz vecer zjem o 10tej slaninu a rano ani deko naviac) myslim ze je to skor vyhoda. Ale ja proste potrebujem trocha pribrat je to velmi malo kg a pri takom kg mi trci nos a tvar ma scucnutu. Pred casom som mala kg 60 brala som atikoncepciu a takto som pribrala z nej, no len som ju vysadila a vaha sama klesla na povodnu. Tych 60kg som mala cca 3-4r. a vzyd som mala tak 54-55kg je to dost malo na moju vysku. Chcela som vediet potraviny take z ktorych sa pribera.

redka

treba upravit travenie... vstrebavanie... to ze jes je jedna vec ale telo to musi vediet aj spracovat... tiez mozes mat parazity alebo premnozenu kvasinku.... tak ako sprievodny jav byva nemoznost pribrat alebo prave naopak schudnut... a tiez si daj pozriet stitnu zlazu a hormony celkovo-----

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako pribrať? - Fórum - ZDRAVIE.sk