Bojim sa neurobim opakovany predmet

Príspevok v téme: Bojim sa neurobim opakovany predmet
rebeka.ma

Ahojte neviem co mam robit studujem 2 rok a stale som nespravila matiku nestudujem matiku a to co studujem mi ide uz mam len tyzden ... Neviem vyucujuceho nepresvedcim.... Chodila som aj na doucovanie no nepomohlo , asi skoncim pre jeden nedolezity predmet ako presvedcit niekoho kto je presvedceny ze matika sa da naucit....

lilyiankaa

hlavne nesmieš takto negatívne myslieť ..a čo keby sa to s tebou učil niekto zo spolužiakov, ktorí už tento predmet majú zmáknutý? a podľa mňa sú derivácie a integrály v matike ešte to ľahké učivo ..teda ak po porovnám s tým, z čoho všeličoho som ja mávla niekedy skúšky z matiky

rebeka.ma

Tak to uz je jedno ale.bola to osoba co ucila na vs tak urcite intefraly a derivacie nedam... Ja sa v tom vobec nepohybujem je mi to vzdialene

lilyiankaa

vyučujúceho presvedčíš len tak, že tú skúšku urobíš ... ku komu si chodila na doučovanie a čomu presne nerozumieš? veď matika je v podstate logická, nie sú to bláboly, ktoré sa treba naučiť, ale čísla, ku kt. treba logicky prísť ... a vždy je dobrý len jeden výsledok .... to som ti síce moc nepomohla ... a koľko termínov ti ešte ostáva, už si ju tento rok raz robila a neuspela si?