Som náročná?

Príspevok v téme: Som náročná?
muminzumim

chcem normálneho chlapa
mám 20 a nechápem, ľúbila by som ho, urobila skoro všetko čo by som mu na očiach videla, trávila s nim každú chvílu, bola by som verná a všetky tie pozitíva .. nechápem a také ku..majú aj 5chalanov na noc a najhoršie, že vždy je jeden tak skvelý chalan ktorého by som si ja nesmierne vážila a tie si nevážia, neľúbia, podvádzajú, ohovárajú...
čo robiť? ako sa zoznámiť? nie som ani nespoločenská, nemyslím,že som škaredá ani prekrásne krásna, a hlavne nie som sprostá asi to bude môj problém..

rapopo

Agnes, toto je individualne. Ja som s mojou mazelkou roky a stale si nelezieme na nervy a chceme byt spolu stale. Radsej ideme niekam iba sami dvaja ako s partiou. Je nam tak lepsie. Cize ak je taka, ze chce byt stale s chalanom, tak nech si najde takeho, ktoremu to vyhovuje a nie ze sa bude pretvarovat, ze si radsej urobi vlastny program, ked je to iba hrane - to dlho nevydrzi predstierat.
A ze je na mne zavisla nijako nezneuzivam - naopak, hlboko si to vazim a opatujem jej to.

Agnes998

Nemozes byt na chlapovi tak zavisla a robit vsetko, co mu na ociach vidis. Nehovorim, ze mas byt rovnaka ako tie mrchy, ale nechaj si aj pre seba volny cas a vaz si sama seba. Ked chlap vidi, ze si na nom prilis zavisla, mnohi sa zlaknu a zutekaju. Musis mu dat najavo ze ano, mas ho rada, je ti s nim fajn, ale kludne mu nieco aj odmietni, kludne si urob vlastny program bez neho.

limpdick

0vecka, ked vidim ako sa ludia psravaju k sebe, skratovo, dennodenne, tak si myslim, ze daleko od pravdy ten vykor nie je.. isteze su aj divne zeny, ale logicky potom su aj divni muzi. a take to "drzme po kope" mozem kaslat, idem si svojou cestou a to, ze je niekto lenivec, neznamena ze budem aj ja, len nech ma potom kazdy necha na pokoji, kde sa mi vdaka nelenivosti dari viac, ako lenivcom. vseobecne,.

0vecka

nj hlavna vec ze podobne vyroky maju aj chlapi..napr lost alebo beskyd... podla mna blbost si myslim ze vo vela nieje ziadne pohlavie tomu druhemu nic dlzne...

odpovedam

Nie, tvoj problem je nizke sebavedomie. Presne pre takych su typicke tvoje slova vyssie. Takze popracuj na tom.

Ďuri444

Ahojte. z časti musím súhlasiť s Lulou . aj keď som chalan a idem viacmenej proti sebe ale myslim ze chyba byva aj na tom opačnom pohlaví :) ale osobne si mzslim že láska v tejto dobre neni to čo kedysi .. ano česť výnimkám .ale teraz je to samý facebook . pokec ... p..viny. kde ludia ohovaraju spoznavaju inych ludi a zrazu zistia ze partner im je na prd... ja si osobne myslim že ten pravý ešte len príde neboj :)

rapopo

najhoršie, že vždy je jeden tak skvelý chalan ktorého by som si ja nesmierne vážila - no asi nie, ked ide s takou - co by si si na nom vazila, ze rozmysla penisom...?

Lula1

Ahoj, nie niesi narocna. A to bude ten problem ze ty chlapci su bohuzial tak sprosty ze normalne dievca si nebudu vazit. Dobre, slusne dievcata obchadzaju. A davaju sa dokopy s kadejakymi lacnymi stetkami. Sprosty su.