Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Divný sen

Príspevok v téme: Divný sen
Ďuri333

Takže zdravím Vás. Viem že tém o snoch tu je hŕŕŕba.. ale nikde som nenasiel celkom taky ako som mal ja tuto noc...bol to divný sen.. niektore tu sa tomu podobaju na 90% ale moj bol troska odlišný... už sa mi to pár krát stalo.. ale toto bolo zase o niečom inom .. Snívalo sa mi .. viacmenej som si UVEDOMOVAL že ležím v posteli ... ale spal som .. zrazu som v tom "sne" cítil ako sa mi strasne točí hlava a padam .. proste padal som... bol to zvlaštny pocit . lebo sa mi celý svet točil ale pritom som si uvedomoval ze spim .zrazu som si vo sne uvedomil ze musim vstavat do prace a pocul som ako mi zvoni budik .. ale najhorsie na tom bolo to ze mi budik zvonil len vo sne . a ako som ho chcel vypat nedalo sa mi pohnut.. zobudit ani nic podobne.. proste som si uvedomoval ze sa chcem zobudit. ale nedalo sa... a este jeden mam .. celkom taky isty len s tym rozdielom ze som spal . a pozeral som sa na svoje spiace telo ... hmmm .. vie mi niekto nieco o tomto povedat prosim ? :/

Iveta Michael

dalo by sa povedať že ťažký sen ..

a takéto sny sa zvyknú opakovať vtedy ak má človek nejaký zdravotný problém,a možno o ňom ešte nevie..

no nechcem ťa nejako vyplašiť:)možno to len tvoje podvedomie s niečím ťažkým bojuje hm..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Divný sen - Fórum - ZDRAVIE.sk