Sex

&

Tak slečny to vidia v telke v klipoch tak skusaju tiez ale dôsledky niesť maju rodičia. Stačí ze ich frajer chytí za kozy alebo rozkrok a už nohy rozťahujú.

pompiKolacik

Hanka :))
Ale zase zasadova mlada baba by sa nenechala ovplyvnovat nejakym "trolom" .... no chapem, ze to mame obcas tazke ;)

hanka9

"vinnika" hladaj skor medzi muzskym rodom

ti chcu silou mocou len "vsuvat, vopchat"

a robia vsetko pre to, aby to dosiahli

vselijake mozne lichotky, sluby, ale mnohokrat aj klamstva

ved to pozname, vsak ...

pompiKolacik

Ja vazne nechapem, kde sa tak ponahlate dievcata. Co tak poriadne zvazit, ci som pripravena na sex a zaroven znasat i mozne nasledky .

pompiKolacik

2tyzdne po poh. styku si urob tehotensky test a budes si ista ci partner do teba "snezienkoval" ci nie a ci si tehotna

hanka9

Podla mna treba odpovedat na otazku zadavatela (ky) a nie ju skolit, resp. jej vycitat, co mala a nemala urobit.

P.s- podla mna sa z takto uvedeneho popisu neda urcit, ci doslo, alebo nedoslo k oplodneniu. Avsak moj subjektivny nazor je, ze nedoslo, resp, nie si tehotna.

srdieskooo

mozes ale nemusis. zalezi co ukazuje tehotensky test. sprav si ho a ked je pozitivny, chod ku gynekologovi.
nie je najdrahsi a urcite lepsie nez cakat kym ti narastie brucho...
inak mladi chlapci dokazu vyvrcholit aj za okamih vo vagine...cize taka nadej, ze tam bol len chvilonku a hned ho vytiahol, je strasne naivna, skor hlupa, ignorantska.
nechapem jak sa to moze dievca spytat az po sexe...v tejto dobe, ked uzivit decko je tak narocne, ze ho mavaju az tridsiatnici...by som ti celkom priala potom zbabrany zivot, ked tak riskujes...

wreck

pre kazdy pripad zacni pozerat stranky s kocikami alebo aj inzeraty nech to potom nezhanas na poslednu chvilu. a zacni pravidelne navstevovat nanicmama.sk, nech si tam o 9 mesiacov ako doma. :-)

rozumny clovek sa radsej pripravi na vsetky moznosti, ked uz bol taky hlupy, ze sa ani len nepokusil zabranit nasledkom udalosti, z ktorej tie moznosti neskor vyplynu.

kolko este takychto roznoziek bude, kolkoze...? ludstvo hlupne, takze asi stale viac.