Ako schudnúť?

Príspevok v téme: Ako schudnúť?
Mesocain

Ahojte, potreboval by som schudnut 5-7 kg do aprila, teraz mam 63 kg a 175 cm. Pohybujem sa denne, kazdy den chodim do skoly peso a aj domov, je to asi 6 km tam aj naspat, trva mi to okolo 50 minut. V skole som priemerne 7 hodin,a potom sa doma este asi 2 hodinky denne učím. Okrem toho denne cvicim pilates - 30 min, chodim taktiez 20 min na rotane a este ktomu minimale 1,5 hodiny na stepperi, ked mam viac casu a cez vikend nemam problem dat aj 3 hodiny vku hfseu A este ked mam cas tak sa idem prejst. Takze ku strave zacinam denne o 6:30 ranajkami, vacsinou 1/2 misky tvarohu nizkotucnehk 125g, desiata je bud mrkva alebo pomaranc pripadne 1/2 macesu, obed mam doma mensiu porciu ziadne vyprazane, mastne ziadne bravčové, hovädzie len kuracina a ryba, prílohy pomenej a vacsinou len zemiaky a kopa zeleniny. Olovrant je polievka nie zahustena a zasmazena. A vecera kaleráb, jogurt... A jwm jazde 2 hodiny naposledy okolo 18 hodiny, nejem sladke ale.obcas zhresim :-D , pijem dostatocne asi 4-5l vody.

odpovedam

Blbost, ziadne tabletky do seba nedavaj. Podla mna jes malo. Mas dobry jedalnicek, ale mas tam malo ovocia, pridala by som viac bielkovin. A je hlupost si davat limit, ze nejest po siestej. Jedz, ked si hladna. Inak si telo robi zasoby vo forme ukladania tuku. Co sa tyka pohybu, tak 30 minut pohybu/cvicenia je malo. To palis len sacharid, nie tuk. treba cvicit dlhsie. Efektivne budes chudnut v kombinacii kardio cvicenie (idealne intervalovy beh) a posilovacie cvicenie (svalova hmota spali viac kalorii). Si na dobrej ceste. Ale nezabudaj, ze zdrave chudnutie je cca 1kg za mesiac.