Veľké libido

Príspevok v téme: Veľké libido
Castiel

Zdravím Vás ženy, muži, teda pred dvoma rokmi som bol panic a rád by soms a Vás spýtal všetkých čo tu ste ako mám znížiť svoje libido lebo miloval by som sa každý deň ale moja partnerka už nevie čo s tým a asi sa sexu somnou presýtila. Rozmýšlam že si nájdem nejakú inú či nejaký úlet ale na to ju velmi milujem no libido ma taha zabocit a rpetiahnut kazdu ktora okolo mna prejde a vyzera pekne, viete mi poradit ako znizit libido pripadne nejaka stranka na zoznamenie sa vylucne na sex, kedze priatelka mi uz milenku chcela hladat lebo to sama nezvlada :D

highlevel

:D ty aj miusska sa k sebe hodite. ale vazne. az na to, ze mate partnerov. :/
ved to je vazna vec, nemozete oddelit lasku a sex...raz ked vam partner v tomto nesedi, asi je cas ho zmenit. niektori ludia si asi myslia, ze je uslachtile trpiet pre niekoho druheho a pritom sebe aj jemu sposobovat trapenie nesuladom...ale nie je.

Miusska

Rovnaky problem mam aj ja... Chcem sex stale aj ked idem po ulici obzeram sa po kazdom a vselico si predstavujem... Zacinam skusat rozne perverznosti atd ale tiez mam priatela a milujem ho no sex asi viac