Spermiogram bez masturbacie?

&

To ja sa cítim blbo len keď mi sestrička podáva pohár na moc nieto ešte ejakulat : D a najlepsie keď na celú čakáreň zvolá pán ...... choďte sa vymočiť : D

etty

ikatika, viem že za IVF sa dosť platí, nemáš čo stratiť, tak skús zavolať tomu lekárovi a popýtať sa, čo naprotech obnáša. Veď keď je možnosť počať doma prirodzeným spôsobom dieťatko, treba to skúsiť. Ak sa dá, to sedenie v iscare oddiaľ, veď by mali rešpektovať, ak si si ešte nie celkom istá.

Jill

A este ma napadlo, ze aj pre mnohych muzov je ponizujece len navstivit urologa a nechat si ohmatavat semenniky a prostatu cez konecnik, nieto este masturbovat.

Jill

Ovecka< ale gynekolog nepovie zene, slecna-pani teraz si zamasturbujte. A navsteva gynekologa je tiez pre mnohe dievcata a zeny ponizujuca. Ved aj tu na fore mozes byt toho svedkom, ze kolke s tym maju problem. Ine je ked masturbujes doma, v skrytosti svojej izby ci kupelne a ine ked ta niekto posle do miestnosti.
Napokon je to moj nazor, lebo keby som bola muz, citila by som to takto. Napisala som len svoj nazor.

0vecka

mne to nepride vobec ponizujuce ... to je podla teba ponizujuca aj navsteva gynekologa?

inaq ti co tu hovoria ze v tej miestnosti musi byt sam... teraz ked nemyslime na to ze ako by kukali vsetci kebyze tam ide so starou tak je nejaka interna smernica ktora to zakazuje? Netusim ale pochybujem podla mna je jedno ako sa to odoberie takisto pri odbere krvi je predsa jedno ci pacienta drzi partnerka za ruku ak sa boji....

Jill

Dost ponizujuce pre muzov na povel masturbovat a este v miestnosti, kde aj sestricky i lekari vedia co ide robit. :D

ikatika

etty dakujem, vcera som nieco o tom citala. skoda ze som o tom nevedela skor..uz sme ale objednani do iscare na pondelok, tak uvidime. ale urcite by mi bolo milsie a aj v mojom ponimani spravnejsie, hladat inu cestu ako IVF a pod..