Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kakaový prášok

Príspevok v téme: Kakaový prášok
Tenebris

Ahojte chcela by som sa spýtať či je kakaový prášok zlý pri chudnutí. Bojujem s chuťou na sladké a myslím že taký biely jougurt s čistým kakaom by mi mohol pomôcť. Je kakaový prášok moc kalorický alebo ako to s ním je ?
A ešte ako vy riešite chuť na sladké, najmä o obede čo si zvyknete dať ?

ďakujem

pompiKolacik

kakaovy prasok si kup ten z neprazenych bobov ,ten prazeny obsahuje trosku viac tuku no ani ten ti nejak extra neuskodi

Žužova

Ked ti zavonalo a urobí ti to v jogurte dobru chut tak si daj to kakao,...podla mna to vobec neuškodí. možeš si dat aj hrozienka ale ked máš chut na kakao daj si kakao.. treba doppriat telu čo si pýta ,pokial mu to neškodí :)

Tenebris

Mám 18 :), nie nie nechcem tam pridať žiaden cukor len trošku prichutit jogurt, ani si nechcem dať veľa lebo z veľa kakaa sa mi niekedy robieva alergia. Úplne čisté nejaké VAN HOUTEN CACAO, ktoré mi to strašne zavoňalo :D. Alebo bude lepšie si tam dať iba pár sušených hrozienok ?

Žužova

Podla mna to neni až tak zlé,aj ja si robievam na večer ked mam chut na sladké velku šálku nizkotučného teplého mlieka so škoricou a lyžičkou holadského kakaa. Podla mna ked si dáš len trochu a nepridáš si donho cukor tak je to v poriadku .ale možnos a mýlim.neviem zatial som ale nepriprabala takže snád nerobíme zle ;)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kakaový prášok - Fórum - ZDRAVIE.sk