Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zamilovala som sa do najlepšieho kamaráta a neviem čo ďalej

Príspevok v téme: Zamilovala som sa do najlepšieho kamaráta a neviem čo ďalej
tupelo27

Ahojte, potrebujem radu lebo som už fakt zufala, a neviem ako dalej. Mám kamaráta, s ktorým sa poznám už 2roky. Máme spolu vela zážitkov, vieme o sebe všetko, vždy si pomáhame. Dá sa povedať že sme najlepší kamaráti. Len asi tak pred mesiacom, sa medzi nami stalo niečo viac. Začal mi hovoriť že ma má viacej rád a dokonca mi povedal že ma lubi, len ja som to brala skor zo srandy. Asi tak o týždeň sme sa stretli sami dvaja, a sme sa už aj bozkávali, a vvtedy večer som si uvedomila že som sa donho zalubila. Myslím na neho celý deň, chýba mi... Po niekolkých dnoch sme sa o našom vztahu rozpávali, len on mi začal hovoriť že on si so mnou vážny vztah nevie predstaviť, že sa boji že ak sa nám to pokazí tak naše priatelstvo nebude dalej fungovať, a že to nechce. Tak teraz sme "iba" kamráti, lenže ja ho stále velmi lubim, je proste super chlap, spolahvilý,chápavý,... a najviac ma štve, ked začne predo mnou rozprávať o iných babách! A najhoršie na tom je, že neviem ako sa mám k nemu správať, a ako sa sním o tom porozprávať, čo som skušala milion krát, lenže vždy to dopadne ako nazačiatku... kamrátky mi hovoria, aby som sa pokudila na neho zabudnuť čo sa týka v láske, ale ja srdcu nerozkážem, je to silenjšie než ja. prosím poradte mi, lebo neviem ako dalej. a nechcem ho stratiť ani ako človeka, a ani ako kamráta.

Kycera

@ NikdYviaC, náhodou som objavila Tvoju správu a chcem Ti zablahoželať!!! Dobre si sa rozhodla, toto je ten správny MUŽ!!! Tak Ti želám krásny život plný lásky. Elán mám rada, krásne skladby. : )

@ Adr1a, aj tie Tvoje. : )

nikdYviaC

Kycera - ďakujem za krásne skladby. Chcela by som tiež zopár pridať. Včera sa môj život plne obrátil. Myslela som si, že sa už načisto zbláznim z môjho života a môj drahý partner prišiel ku mne a povedal, že vie, že sa niečo deje. Že nie je slepý a že ma už pozná dosť na to, aby cítil, že to nie som ja kto pri ňom raňajkuje, kto s ním sleduje obľúbený seriál a atď. Vraj myšlienkami lietam inde a že cíti, že by bezo mňa by nevedel žiť. Kľakol si predo mňa a požiadal ma o ruku. Pridal aj dotaz, že ak to tak necítim, tak sa nič nedeje, že to pochopí. Keď som ho mala takto pred sebou, vedela som, že on je moja budúcnosť. Bez premýšľania som mu povedala áno. Šesť rokov predsa človek nevyhodí von oknom len tak a kvôli komu. Karmickej láske?. Niečomu čo nemusí nikdy prísť?...
Viem, že som spravila dobre, lebo dnes ráno mám v hlave jasno.
Láska patrí tomu, kto pri tebe stojí v dobrom aj zlom, kto ti rozumie, aj v čase, keď ty sebe už nie.
"A ja som len úplne normálny cvok", takže teraz viem, kde je moje miesto. A že moje srdce to cíti rovnako.
Dúfam, že aj autorovi ktorý tu hľadal odpoveď niečo dá aj tento príspevok. :)
Pekný deň všetkým

Kýčera

@ NikdYviaC, želám Ti, aby si dokázala pozbierať všetky vnútorné sily nato, aby si v tejto životnej skúške obstála, našla z nej východisko a prežila to v zdraví... : )

@ Paroles, paroles... Toujours ne fait que belles paroles :

www.youtube.com

@ Aneb radši spálit Most přes minulost :

www.youtube.com

nikdYviaC

Tiež ma mrzí, že som nepísala úplne k veci, ale možno z takýchto príbehov si už ľudia vyberú riešenie.
Ďakujem za komentáre, za každý jeden. Hlavne od teba Kýčera.
Ale aj druhý komentátor má pravdu. Prekročila som hranicu priateľstva a nielen teoreticky, ale aj prakticky chlapec dostal všetko skôr než si to vôbec uvedomil. Nebudem sa vyhovárať. Urobila som to, ale svoje rozhodnutie neľutujem. Stalo sa to. Zmením minulosť?. Asi ťažko. Môžem ale ovplyvniť budúcnosť.

Mesačný princ

Nedá mi to nenapísať svoj príbeh. Aj ja som totiž niečo podobné zažil ale nezamiloval som sa na prvý pohľad, prvý dojem. Skôr to boli roky, kedy som čoraz viac ľúbil moju najlepšiu kamarátku. Nikdy sa o tom nedozvedela. Možno bola zbabelosť, možno odstup a strach, ktorý sme si držali a možno by ma vôbec ani nechcela ale takéto úvahy by boli nadlho. neudialo sa medzi nami nič, z čoho by mohla vydedukovať, že som ju ľúbil a neviem doteraz ako to videla ona. No faktom je, že už nie sme v kontakte asi dva roky a veľmi mi chýba.
Možno je už zadaná, možno nie ale mám ju veľmi rád a možno ju budem ľúbiť do konca života.

tak len toľko...k tomu celému

Ak ste sa už bozkávali a on zdrhne na začiatku a ospravedlňuje to strachom, tak je to obyčajný zbabelec, ktorý si ťa nezaslúži. Ak už začal mal by pokračovať, pretože dávať niekomu falošné nádeje je veľmi sebecké a zlomyselné.
Aj ja som mal strach ale aspoň som nedával falošné nádeje druhej strane.
tak len toľko môj príbeh

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zamilovala som sa do najlepšieho kamaráta a neviem čo ďalej - Fórum - ZDRAVIE.sk