Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neinvazivna laserova liposukcia

Evi 12

Ahoj, aj ja to idem vyskusat, ale este nemam termin.
Velmi by ma to zaujimalo ze ako to dopadlo.
Daj mi vediet prosiiim:-)

Daduska13213

ahojte skúšal niekto z Vás už doma ultrazvukovú liposukciu? Uvažovala som nad niečím takýmto -odkaz odstránený- .. ako je to 140 eur cca ale prinajhoršom sa to dá predať =D

cifra

No ja som tiež hladala ale nič som nenašla na nete žiadne recenzie, len na všetkých kozmetických stránkach to ospevujú ale názory a výsledky nikde človek nenájde. Ja som bola raz na kryolipo a po zákroku ma to strašne bolelo, kedže som mala zmrazené brucho. Efekt nebol ziaden ani pol centy dolu.

TinaCK

No musim povedat, ze nie som spokojna. Vyhodene peniazky.. Mam postavu peknu, chcela som len pre lepsi pocit zdokonalit nejake horsie partie.. napriek tomu, ze som dodrzala vsetky pokyny ( o tom ze po lipo pit vela vody, behat atd.,..) ani pol cm som nedala fuc. Ale slecny boli mile.....

TinaCK

Ved to, ze ani ja nikde nic neviem najst, tak skusim stastie a mozno sa zbavim komplexov z mojich bokov :-)

Studio Prestige, namestie SNP

truduska

Aojky,a kde si sa objednala? Ja som to studovala na internete a zatial som nespoznala nikoho kto by vedel potvrdit vysledok

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.