Ako sa starat o mastnu plet po 30tke

Príspevok v téme: Ako sa starat o mastnu plet po 30tke
terry8

ahojte naozaj by ma velmi potesilo keby ste mi niekto poradil ako sa starat o plet ktora je mastna ale chcem predist jej starnutiu...este prve vrasky zatial nemam ani rodicia ich moc nemaju, moja mama tiez mastnejsi typ pleti bez akne ako aj ja, ma 55 ale trapi ju skor ochabnutie pleti v oblasti kontur-lica sanka krk,co mam robit aby som taky problem nemala aj ja?lebo vacsinou plet zddime po rodicoch....mam lesklu mastnu plet bez akne ziadne vrasky zatial ale ake pripravky mam pouzivat ked nechcem aby som ju mala v 40tke uplne ochabnutu to vazne neviem....pouzivam velmi malo kozmetiky skoro ziadnu ani makeup len pletovu vodu na citlivu plet kazdy vecer pred spanim a kazde rano len zmatnujuci krem nic viac...moj krem mi vyhovuje velmi len neviem ci to staci aby som predisla vraskam a starnutiu...pletove mlieko mi nenutte skusala skusala som ho vela krat ale strasne mi zapchava pory a mastnie mi z neho plet a mastne kremy proti vraskam mi nerobia dobre...zacervenanie,podrazdenie a velmi mi mastia plet...dakujem za rady

Bubliii

Potvrdzujem to s tym olejom. Na suchu to nema cenu. Momentalne nanasam okamzite po sprchovani este na mokru pokozku, rozotriem a necham tak uschnut a je to neporovnatelne.

swistica

Proti starnutiu pleti je skvely arganovy olej, ktory je vhodny pre vsetky typy pleti. Len ho treba nanasat na plet vlhku.

Glam

myslim, ze zakladom je cistit a hydratovat a to co najprirodnejsou cestou ... Mojim zakladom v starostlivosti o mastnu plet je salvia a jej kvetova voda bio-bachovky a pomaly sa spamatava

sandrapipiskova

skusala si uz prirodnu kozmetiku ? na plet je najlepsie to pouzivat a nie vsetky kremy na tvar upchavaju pory musis nast len kvalitne kremy, ja som nasla kvaitnu znacku a stala sa mojou najoblubenejsou znackou a nebojim sa investovat do nej, je to happyskin pouzivam krem miracle je to akurat na plet po 30ke a tento mi vpbec neupchava pory , hydratuje ani nema taku extra mastnu konzistenciu ale taku akurat a pouzivam aj vodicky skoro vsetky od nich ale hlavne ruzovu vodu a aloe vera gel a aby som predisla rychle mastenie pleti na to je dobre mydlo eben s aktivnym uhlim

bonitka

ahoj....ja už dlhšie používam VICHY normaderm na problematicku pleť. Maju už vyše rok novinku anti-age. Myslím že by ti vyhovoval, ja som s ním veľmi spokojná