Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

HAK a problém s vlasmi / pokožkou na hlave

Príspevok v téme: HAK a problém s vlasmi / pokožkou na hlave
lulaby

Dobrý deň,

chcela by som sa spýtať, či sa už niekto stretol s podobným problémom. Vysadila som po 2 rokoch antikoncepciu Laurina a už po mesiaci ma začala svrbieť pokožka, šúpať sa a začali sa mi oveľa viac mastiť vlasy, ako vôbec predtým pred HAK.
kedysi v detstve som mala seboroický dermatitídu vo vlasoch, ale to prešlo. teraz sa mi to akoby vrátilo.

vedel by mi niekto poradiť, čo na to? skúšala som už konopný šampón, ten to trochu ustálil ale nie je to výhra.
vďaka

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

HAK a problém s vlasmi / pokožkou na hlave - Fórum - ZDRAVIE.sk