Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Frustrácia, neschopnosť, nezáujem...

Príspevok v téme: Frustrácia, neschopnosť, nezáujem...
tibbi88

Stále sa pýtam, aký má zmysel život, hlavne ten môj...celý život sa trápim tým, že som neschopný, resp. cítim sa neschopný. Trpím úzkosťami, obsesiami, som precitlivený, nie som ktovieako zručný, mám veľké problémy s koncetráciou, s chápavosťou....jednoduché, samozrejmé veci neviem pochopiť...roky som chodil na psychiatriu, bral som lieky, mal som pocit, že mi je lepšie, ale akurát som mal ešte väčšie výkyvy nálad....mám 25 rokov, neštudujem, nemám prácu (v práci som vydržal vždy max.1-2 mesiace). Kamarátov asi mám tak dvoch, no väčšinou s nimi chodím akurát tak chlastať....a posledné dva roky často chodím von piť, stravujem sa absútne mizerne, ničím si akurát zdravie. Viackrát som snažil "postaviť sa" na nohy, chcel som sa zdravšie stravovať, hovoril som si, že bude flegmatickejší, pokojnejší, chodil som behávať...no reálne ma nič nebavilo. Viackrát som si hovoril "teraz začnem, už mi to pôjde"...a nič. A mám naozaj problémy zvládnuť úpne triviálne problémy. Všetkého sa akurát bojím....až natoľko, že v podstate celé dni nič nerobím....neviem ako ďalej, kde začať, ako začať...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.