Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vyliecenie akne

Príspevok v téme: Vyliecenie akne
Malaihla

Prosim poradte mi, brazdim net, ale ziadnu odpoved na moju otazku som nenasla. Liecim si akne(nie najsilnejsie, ale je) mam ho geneticke, a teraz otazka, ked beriem na to vodicku a gel, je plet krasna taka aku by som si ju priala mat... Prestanem ich brat a logicky mi to dava, ze ked je to akne geneticke objavi sa zas. Je teda sanca ze sa tymi vodickami vylieci a nevrati sa?

Malaihla

Gofruit vylucila som aj mlieko, pijem obcas ryzove, ziadna biela muka, vela ovocia a zeleniny... Ukažkova v tom uplne nie som ale snazim sa vzdy o nieco viac,

Malaihla

Ajuska ach jo... Ja som aj celu pubertu bola ako porcelanova babika a chytilo ma to okolo 19stky .... Nastastie nie tie bolaky, ale celo trochu, jedno licko a zacinala aj brada ale to uz som bola u koznej tak sa to nastastie nerozrastlo no pomohlo len trochu ... Potom som bola tehotna tak som nic na to nedavala a nastastie sa to nezhorsilo ale nebolo to ani uplne vyliecene ... Teraz pokracujem a ako som uz spominala mam to velmi pekne, len o chvilku to prestanem brat a cakam ze na leto sa zase vyhadzem :-/

Go fruit nemozem ani ked je to geneticke? Stravujem sa velmi zdravo, rano napr zacinam teplou vodou s citronom...skusim ten ocot..

Limet viem ze to nejde hned u mna je to beh na dlhu trat uz je to niekolko rokov...

limet178

Ahoj,
ja mám veľmi dobré skúsenosti s týmito produktami na prírodnej báze
www.foreverliving.com
a týmto krémom
www.foreverliving.com
ide hlavne o vnútornú očistu a nejde to z večera do rána, chce to trpezlivosť.

GoFruit

Zmen stravu, zarad co najviac surového ovozelu, najlepsie si daj post alebo aspon 3 ci 4 dni na jablkach - iba jablkach, a uzivaj nepasterizovany jablcny ocot 2 polievkove lyzice nalacno 2x denne. Sprav si klystiry, vycisti creva. Ked mas ciste creva akne nemozes mat.

Ajuska56

Zdravím.. Môžem povedať že ja som presne tento istý prípad. Viem čo je akné , nemám ho rok ani dva je to takmer polovica môjho života. S vodičkami a gélmi mám veľa skúsenosti.Hlavne s tými pocitami okolo nich. Užívala som ich myslela som si ako mi pomohli, že akné je preč ale po vysadení alebo po dlhodobejšom užívaní sa dostavili problémy znovu. To je tým že baktérie sa stanú odolné voči účinnej látke. Teraz užívam kyselinu salycilovú akné sa zo začiatku len patrne zlepšilo. Takže čo sa týka mojich skúseností môžem predpokladať že vodičky a gelíky nepomôžu. Ak hej ,len na čas krátky. Prajem veľa šťastia v tomto hroznom boji. :)

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vyliecenie akne - Fórum - ZDRAVIE.sk