Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Enzymy a probiotika

Príspevok v téme: Enzymy a probiotika
ja takisto

vie niekto poradit konkretne enzymy a probiotika, pripadne aj vitaminy? prosim este raz, vseobecnych rad som tu uz citala neurekom, mam z toho fakt chaos, nakolko je na trhu velmi vela produktov a okrem toho neviem anglicky. vie mi niekto poradit, ktore konkretne produkty si mam objednat na dobre travenie? dakujem vopred.a tie vitaminy v akej forme? ze jednotlivo vitamin c, d, selen, zinok, jod..??? ci ako? ved by som sa z toho zmagorila tolko tabletiek uzivat...

Ivka 1

Nechcela som to tu rozpisovať, lebo ma tu obvinia z nedovolenej reklamy. Napíšem teda presne názvy. Mám veľmi dobré skúsenosti s prípravkom : Fields of Greens, Forever Daily a Včelím peľom.
Všetky tri produkty sú na prírodnej báze a každý z nich obsahuje potrebné denné dávky vitamínov,enzýmov a minerálnych látok. Každý sa môže užívať osobitne a postupne. Dávkovanie závisí od toho, či u Vás ide o prevenciu alebo o riešenie zdravotného problému.Viac Vám viem poradiť mailom ale môžete si tieto produkty pozrieť aj na internete.

ja takisto

no super. dalsia odpoved ktorych som tu citala uz x. to viem predsa uz davno ze nemam kupovat nic v lekarni. ozaj nie je nikto schopny odpovedat mi konkretne na moju otazku?
potrebujem konkretne nazvy a hlavne, ako uzivat vitaminy, nemozem kazdy jednotlivo v tabletke uzit...

Ivka 1

Tak v prvom rade užívajte prírodné doplnky výživy, v lekárni nenájdete nič prírodné.Je to syntetika v lepšom prípade polosyntetika. Aj u prírodných doplnkov výživy však platí , že menej je vždy viac a užívať by ste mali vyvážené zmesi vitamínov a minerálnych látok, ktoré sú synergicky prepojené.
Probiotiká by mali obsahovať viac druhov probiotických baktérii s čo v najväčším počtom v jednej tablete. Teda nemá význam užívať koktaily výživových doplnkov, čo môže byť skôr na škodu ako na osoh.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Enzymy a probiotika - Fórum - ZDRAVIE.sk