Zabery z porodu vo filme

Príspevok v téme: Zabery z porodu vo filme
babika123

Nahodou som v jednom filme zahliadla zabery z porodu. A odvtedy vobec nemam chut na sex, vsetko s tym suvisiace sa mi hnusi. Hrozi mi, ze sa mi kvoli tomu rozpadne dlhorocny vztah. Ked to stale odmietam alebo sa uz do toho donutim ale stale na to myslim a pride mi to cele strasne. Neviem ako sa mam tej predstavy zbavit, aku pomoc mam vyhlladat aby som opat mala kormalny intimny zivot

Cindy353

babika, ty tak cudne rozmyslas aj s tou tvojou "krasnuckou malou ruzovuckou macickou"... v nej mas asi aj rozumove centrum, tak bacha aby sa ti nezvacsilo

a ty si ako prisla na tento svet? fotosyntezou? alebo si sa vynorila z morskej peny ako Afrodita?

lutujem Tvoju mamu, ze sa s Tebou natrapila pri porode a ty to nazves "hnusna bezodna obrovska diera do brucha"

taketo hystericke zeny ako ty idu muzom fest na nervy, bud rada, ze ta ten tvoj vobec chce

LILIII

To co si videla je film a kedze film potrebuje zaujat (je jedno ako) a zarobit ,tak dramatizuje. Film dokaze z obycajneho porodu urobit "masaker" . Keby muzi hystercili ako ty pri sledovani filmu Zubata vagina ,uz davno pohorime .....

babika123

Ked mne to pride totalne nechutne a stale na to pri sexe myslim. mi to pride ako nechutne ked sa to pri takych veciach ako viac otvori lebo si predstavim to ako som to videla. a ja sa ako aj snazim prekonat ze mam pri tom ako to robime s priatelom zatvorene oci a snazim sa mysliet na nieco ine. ale on sa potom so mnou hada ze ma to vobec nebavi. A to je pravda predtym sme mali skvely sexualny zivot ale odkedy ja tie zabery neviem dostat z hlavy tak je to zle neviem si to vobec vychutnat ako niekedy. a ja by som chcela nad tym zmyslat normalne ale neviem. rada by som sa tych predstav zbavila mne este predtym prislo ze by som mozno aj chcela deti ale odkedy som toto videla na celu telku tak si uz nic take neviem predstavit

babika123

a to nebolo ze akoze vo filme ze clovek trochu vidi hlavu ze ako tam ta zena pokrici a tak ale ja sa zrazu otocim na televizor a tam to bolo na celu telku roztiahnute krvave a tak dalej