Zabery z porodu vo filme

Príspevok v téme: Zabery z porodu vo filme
babika123

Nahodou som v jednom filme zahliadla zabery z porodu. A odvtedy vobec nemam chut na sex, vsetko s tym suvisiace sa mi hnusi. Hrozi mi, ze sa mi kvoli tomu rozpadne dlhorocny vztah. Ked to stale odmietam alebo sa uz do toho donutim ale stale na to myslim a pride mi to cele strasne. Neviem ako sa mam tej predstavy zbavit, aku pomoc mam vyhlladat aby som opat mala kormalny intimny zivot

babika123

no ako, ked mam povedat vek tak uz mam dost cez 20 uz som vela rokov sexualne aktivna a vobec mi to nerobilo problem
ale teraz mam stale v hlave tu hnusnu predstavu ze moja krasnucka mala ruzovucka macicka je vlastne krvava hnusna bezodna obrovska diera do brucha

Prezyvka55

Nakoniec vzdy mozes poziadat o plachtu a napriklad pri cisarskom sa urcite pouziva plachta este aj u zubara ti daju plachtu ak chces. Este aj dieta po porode ti myslim ze umyju. Takze dokopy krv mozno ani neuvidis.

setra31

Treba si hlavne uvedomit ze co je vo filmoch,nemusi tak vypadat v skutocnosti.Kazda zena ma iny porod,niektora ani nevie ako porodi..moja kamoska bola pri dvoch porodoch ako 21 rocna a nestazuje si ze by mala z toho psychicke problémy..zrejme budeš naozaj velmi citliva..ale naozaj,co je vo filme,je často uplne ine v skutocnosti,nenechaj sa odradit a uzivaj si milostny život,kde budeš rodit sama,tak sa nad tymto už len zasmejes ;-)

Iveta Michael

mne osobne sa zas nepáči keď je muž pri pôrode,to ja by som nemohla:)a čo sa týka tých záberov z pôrodu - vieš tie filmové pôrody sú občas tak trochu prehnane zdramatizované ale chápem ťa,asi si tiež dosť citlivá tak ale už keď sa stalo že si to videla musíš to v sebe normálnym spôsobom spracovať a keď to nejde tak jednoducho pobež za psychológom a ver tomu že ti bude vedieť pomôcť..

tí sa stretávajú s takými rôznymi klientami a ťažkosťami že ich nič neprekvapí.. len nečakaj!chceš si pokaziť radosť z prežívania sexu vo vzťahu..? to za to myslím nestojí!

Cindy353

ked nie si zrela spracovat co len pohlad na porod, vo filme(!), nepoviem nazivo, tak nie si zrela ani na sex, kolko mas rokov?

ver mi, ze v zivote clovek musi chtiac nechctiac vidiet ovela horsie veci, ja som napr. raz videla cerstvo zrazeneho psa na vozovke, nozkami prednymi este hybal aj papulkou, chcel bezat, a od pasa dole bol uplne na placku. ale z toho ty by si sa asi zosypala, ked ta uz scena z filmu dostane na kolena

babika123

A vobec neviem kde mam hladat tu odbornu pomoc, je to take divne niekde prist a riesit ze som jieco videla vo filmeale neviem este sa mi toto nestalo zeby som sa nejakej predstavy tak nevedela zbbavit. Stale na to myslim pri sexe ze to je ta dierka a prstovanie ei ani neviem predstavit ako to tam pchat a natahovat je mi z toho zle

Lulu2011

Maoam - hlavne nepustat muzov k vagine, ked sa z nej leje krv :D pekne za hlavou staci byt, aspon u nas to tak je