Syndróm suchého oka

Príspevok v téme: Syndróm suchého oka
marhyno

Vedeli by ste mi poradiť ako zvýšiť slzivosť očí ? nejakou prírodnou cestou ako napríklad čo ja viem krájanie cibule? Mám totiž okolo dúhovky začervenané oči a nechce to prejsť. Od spojivky už oko nie je také červené len okolo dúhovky ako keby z nej vychádzalo začervenanie.

Vďaka.

marhyno

Touto cestou, by som sa chcel poďakovať RNG. Fakt bol zdroj suhého a podráždeného oka vo víruse ktorý som mal v sebe a boli to dutiny a nádcha. Po vyliečení uź je oko v poriadku a môžem opäť nosiť bez problémov kontaktné šošovky. Ešte raz vďaka, uź len keby si mi na ten žalúdok niečo poradil (helicobacter 105 igg) kedže aloe ani striebro nezabralo

RNG

Marhyno, dnes mame napr na 95% virus HSV1, na vyse 30% virus HSV2, na vyse 90% virus VZV, tiez rozne HPV virusy, cytomegaslovirus atd. Tj je ich hromada roznych, mnohe su relativne nezname, lebo sa velmi neprejavuju navonok, ale to neznamena, ze ked dostanu moznost nas neposkodia. A akonahle nam slzy poriadne nezavlhcia oko a neosetria, snazime sa brhlenim vyvolat slzotok, ale pri tom si nanesieme rozne mikroby z nesterilnych ruk do oci a to samozrejme vedie k infekciam a zapalom

RNG

oprava...viralnym napadnutim slznych zliaz...
Najcastejsie su to nase vlastne herpes virusy, ktorych kazdy nosi v tele viacero druhov.

RNG

Casto je zapal oci vyvolany roznymi mikrobami, aj takymi , co sa tam dostanu pri brhleni suchych oci. Nedoastocne zavlhcovanie oka je casto sposobene vitalnym napadnutim slznych zliaz a kanalikov, co sa da s uspechom potlacit koloidnov striebornou vodou, kvapky alebo spray do oci. Mne to pomaha vyborne.Po deastrociach chybasnia karp v ociach(vyschnute slzu z nocneho slzotoku, ktory cisti a lieci oci) sa rano budim s krystalikmi v kutikoch a podstatne lepsie vidim, ziadne zahmlovanie sa nekona.
Samozrejme kazdemu odporucam si zvysovat celkove viralnu imunitu, lebo syndrom suchych oci je len jeden prejav z mnozstva roznych virusov v tele, ktore napadaju cievy, nervove obaly vystelky organov atd a je nerozumne ich nechat nehatene sarapatit, lebo to moze viest az k rakovinam

Ivka 1

Skús Aloe Activátor - je to čistá šťava aloe prefiltrovaná cez najjemnejšie sitka. Pomáha pri zápaloch očí a aj pri zápale uší.Trošku štípe ale pomôže.

marhyno

mal som zápal spojiviek a ten mi úplne prešiel ... dal mi len umelé slzy a tie nejak nepomáhajú nachvíľu zvlhčia oko ale zase je potom suché