Veľká tupá bolesť v ľavom pysku, čo to je?

Príspevok v téme: Veľká tupá bolesť v ľavom pysku, čo to je?
teguelinka

babenky,mali ste niekedy bolesť v ľavom pysku akoby dole? ťažko sa mi aj sedí,aj chodí.Bolí to,je to taká tupá bolesť.Mierne to občas zasvrbí.
Mala som prvý styk pred pred vyše týždnom,ktorý bol dosť "prudky",partner mi dosť poblížil,najmä na tej ľavej strane,kde ma to teraz bolí,aj trhlinka vo vchode tam bola,aj modrina(ktorý však zmizla)zahojila sa.Bola som u gynekologa s tým predsa,a on skonštatoval,že tam nič nevidí zle,ani opuch,ani ranu,povedal,že trhliny v pošve aj v okolí sa rýchlo hoja,dokonca mi nič na to nedal!i ked som sa mu sťažovala na bolesti,že sa mi aj obtiažne sedí a pod.nič na to nepovedal,len toľko že je to normálne.a že to prejde.Do toho som dostala zápal moč.mechura,ktorý liečim práve.Už bolesť ustupila,ale stále ma páli pri močení.Bolesť laveho pysku je vyraznejšia už tretí den.nechcem zase bežať za gynekologom,chcela som sa spýtať,či aj z vás neiktorá to mala.Viditeľný opuch tam nie je,ani začervenanie,len ma tam dole niečo veľmi bolí!!nemám ani zvyšenu teplotu.
Guglila som,a vraj to môže byt zapal nejakej žlazy tam dole,ale vraj je to vždy sprevadzane opuchom a zacervenanim,a to nemám,preto sa pýtam,prečo ma tam dole bolí.Môže to byť ešte z toho bolestivého styku?po skoro dvoch tyzdnoch?alebo je to niečo iné ?ďakujem pekne za odpovede,ktoré budu chcieť pomôcť.
prejavuje sa bolestami napríklad mykoza?alebo tak ?

teguelinka

ešte dodám,že nemám žiadny neprirodzený výtok,proste nič iné mi nie je len toľko,že ma bolí niečo tam dole.
Inak neviem,ale možno to môže byť spôsobené aj tým,že mám mať menzes o 4 dni?