Reuma, artroza a atritida - prosba pre RNG

Príspevok v téme: Reuma, artroza a atritida - prosba pre RNG
MimiP

Týmto by som Vás chcela poprosiť o pomoc pre svoju maminku - nakoľko lekári vraj už vyčerpali všetky možnosti, séropozitívna reumatoidná artritída 4 st. neustále bolesti a zápaly v hodnotách od 200 do 300 z.f.. Atb úplne zbytočné, stále berie metotrex. prednison a iné pečeň zaťažujúce lieky... sme z okolia LC, chcela by som radu o nejaké prípravky rastlinné alebo kde ich kúpiť aby sa zápalový faktor neobjavoval v takých veľmi vysokých hodnotách. Stále pije rôzne čaje, berie prípravky vitamínové - neviem či sú správne - neviete mi poradiť.

RNG

Zapaly su sposobene zamorenim aj roznymi mikrobami a dokonca aj parazitmi. Takze nestaci len potlacat symptom zapalov.
Odporucam si zvysit viralnu imunitu a brat doplnky proti mykoplazmam a inym maskovanym infekciam, ako
extrakt z olivovych listov, davka oleuropeinu 3 x 300 mg
NAC, 2 x 600 mg
Serrapeptaza 3 x 120 000 IU, co je aj zaroven protizapalovy prostriedok aj na riedenie krvi, bezpecne
a kvapky extraktov pod menom
Samento
Coumanda
Banderol z kazdeho 2 x 15 kvapiek denne.
Ciste proti zapalu odporucam brat napre curcuminoidy s bioperinom v davke 3 x 1500 mg curcuminoidov s 10 mg bioperinu na zlepsenie absorbcie.
Ziadne z tychto potravinovych doplnov neskodia telu, nie su navykove ani ich netraba prerusovat brat.