Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Skúsenosti rekvalifikačné kurzy v Bratislave

Mimusha22

Ahojte
Prosím vás o radu.
Hladan si kurz (nechtovy dizajn), bola som dneska v AMOSE,sa spytat na kurz atd.Som na urade prace,takze kurz mi preplatia.
Ake mate skusenosti tam?Mam si vybrať iné miesto na kurz?Poradte mi!
Kolko kurzov sa da spraviť cez urad prace?
Ďakujem

Mesačný princ

Lea-343 - ja by som na tvojom mieste išiel nie na kurz ale na rok do školy na Račiansku :) Videl som tie dievčatá, ktoré tam chodili robiť zázraky :)

Mesačný princ

Keď som bol ešte nezamestnaný, tak som sa prihlásil do množstva kurzov a nakoniec mi prišlo písomne, že žiaden neotvárajú pre nedostatok záujemcov. OMG, tie kurzy sú čistý brak podľa mňa. Ak si nezaplatíte vlastný, tak je možné, že žiadny mať nebudete.

bronaTT

ako start mi pomohla agentura amosk s vizazistickym kurzom :) mala som stastie asi na skvelych lektorov s vedomostami.samozrejme sa dalej vzdelavam, pretoze nechcem byt v danej profesii priemer, ale chcem dosiahnut viac, kedze je to moj konicek a praca zaroven uz dlhsiu dobu.

Alexandra145

Ja sa tak isto pripajam, pred nedavnom som absolvovala kurz- pedikúra v amosk.sk, som kozmeticka a chcela som si rozsirit posobnost aj na pedikuru, kurz mi dal strasne vela, v podstate hned po kurze som zadala robit, naucila som sa vsetko co som potrebovala, aj do praxe, mozem len odporucit.

Hana182

Ja som pred nedávnom absovovala kurz Image Maker v Bratislave, ktorý som našla na www.novetvare.sk a bola som veľmi spokojná. Veľmi sa mi páčila kompexná náplň kurzu od vizážistiky, cez poradenstvo a okrem toho, že som spoznala super ľudí som si hneď našla aj prácu. Odporúčam :)

BlavaHela

Dobry den aj ja prispejem vlastnou skusenostou.

Ja som absolvovala kurz Pedikury v Amose,ale uz je to niekolko rokov u pani Danky, ale bola som spokojna. Clovek len praxou sa zdokonali. Myslim si, ze moje klientky su spokojne.

Naopak pocuvam o inych, ako chodia spalene zo suchej pedikury. Musim sa priznat, ze som si tiez isla vyskusat nechat si urobit suchu pedikuru v jednom bratislavskom salone.

To som nemala robit. Ja som skoro 14 dni bola spalena na malíčkoch nohy a to som razne vzdy ucukla. Pedikuru v podstate ani nedokoncila, lebo vraj nedrzim.

Neviem od koho mala zakupene nadstavce /mala take velke/, ale viditelne jej zaujem klienta nebol. Musi jej byt jasne, ze nikdy viac k nej klienti nepridu. Preto su tie akcie na Zlavomatoch a inde.

O tyzden na to sa mi objednala klientka a ked pocula, ze by som jej robila suchu pedikuru, ked ma vela keratozy a kurie oka, razne povedala, ze len mokru. Na suchu uz nikdy! Zistila som, ze bola aj ona u rovnakej "pani pedikerky". Takto nam "taktiez pedikerky" odhanaju klientov.

Helena z Bratislavy

lucyla

Caute, zapojim sa aj ja kedze mam skusenosti tiez s AMosom, navstevovala som tam kozm.kurz u pani Bozenky. Nemozem nanu ako na cloveka povedat nic zle aj ked obcas mala svoje dni ale to mame vsetci. Len je pravda,ze aj ked je teoria skoro 3 tyzdne tak bolo povedanych viac hystoriek a zaxitkov ako k veci co by sme potrebovali vefiet k xivnostenskym skuskam,nakolko sme si vsetci dali hlavy dokopy a hladali odpovede na internete. Poznamky nemali hlavu patu ako sa povie.Urcite len toto by sa malo do buducna zmenit a tiez trosku dynamickejsim taktom to ucit, Inac hodnotim kladne vsetko zo strany vedenia super pristup.Dakujem a drzim palce do buducna agenture Amos.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Skúsenosti rekvalifikačné kurzy v Bratislave - Fórum - ZDRAVIE.sk