Skúsenosti rekvalifikačné kurzy v Bratislave

zuzana 123

Dobry vecer,

ako tu tak citam tak sa mi to velmi zle cita , pretoze ja osobne som navstivila kurzy v Amose a nie len jeden a bola som velmi spokojna ci uz s vyucbou a lektorkami a takisto aj s materialom. Nakolko som absolvovala kurz cca pred necelym pol rokom myslim, ze vedenie ani lektory sa nezmenili a urcite nesuhlasim s cim tu pisete, samozrejme ze kazdy ked chce najst nieco zle tak si najde aj tam kde nieje, mala som dokonca kamaratku,ktora navstevovala kurzy v agenturach ktore spominate ale to je vec nazoru , ja som mala pocit, ze urcite nevedela viac ako ja. Nikdy som nemala problem na kozmetike alebo vizazistike , ze by mi bolo nieco zle vysvetlene alebo malu casu venovaneho , lektorky boli naopak velmi prisposobive a ochotne vysvetlili a ukazali pokial sme to nepochopili aj my. S tym materialom co som si precitala, tak viete oni nam vzdy vysvetlovali nieze by to bolo o plytvani materialom ale o buducom setreni aj svojho materialu o navykoch do buducna. Takze ja musim nesuhlasit s tym, co je tu popisane na agenturu AMOS K,tiez neviem ako moze niekto tvrdit, ze malokto je spokojny , ked som bola na kurzoch ja , my sme boli spokojny naozaj vsetci a bolo nas tam naozaj dost cize ja mozem len vrelo doporucit. Pekny vecer

Andrea bb

Baby ja som bola na kurze kozmetiky v AMOSE a z ďaleka nie je pravda čo sa tu píše. Bola som a stále som veľmi spokojná či s vyučovaním alebo s materiálom ktorý používajú. Všetko čo som sa naučila teraz v praxi využívam a mám celkom slušnú klientelu. Ja za seba môžem AMOS len pochváliť. pani Boženka bola úžasná a nie je nad lepšiu lektorku kozmetiky.

echo13256

Baby našla som riešenie, v zmysle zákona akreditované vzdelávacie programy a vzdelávacie inštitúcie podliehajú kontrole. Takže ak niektorá získate zlú skúsenosť, nebáť sa, netrápiť sa, nenechať si pre seba, nezožierať sa kontaktujte príslušný úrad tu je link isdv.fri.uniza.sk

Nina878

ja som bola aj na nadštandardoch v AMOSE-K na špony. tam nám ukázala obrázky aké sú a potom nám ukázala ako sa to robí. napísali sme si k tomu poznámky a bolo. žiadne skúšanie. a kurz čo mal trvať 1/2 dňa bol za 2 hodiny. za 50,-€ čo som za to dala sa to vôbec neoplatilo. reflexná masáž bola o tom, že nám ukázala na jednej nohe ako sa to robí a potom nám to ukazovala na umelej nohe.tak vôbec neviem či som dobre stláčala tie ktoré som mala body. a za dve hodiny sme boli naučené. japonské leštenie sme si spravili navzájom na rukách a tiež bolo po kurze. ruky sme robili bez predchádzajúcej manikúry.kde je hygiena? tak za 6 hodín som sa vlastne naučila iba leštenie. no aspoň že som mala akciovú cenu 110,-€
neodporúčam!!!!!!!!

klaudia505

ja som absolvovala kurz v AMOS -K no bola to katastrofa. lektorka o sebe hovorila ako všetko super vie a aká je ona najlepšia. už prvý deň sa mi to nezdalo a bola som strašne znechutená. no a potom pri praxi sa na nás ani nepozerala ako robíme a čo robíme. najviac ju iba zaujímalo,aby sme jej neminuli veľa materiálu. teória bola super no tá prax otras. ak by som sa ďalej nedoškoľovala, určite by som dnes nevedela to čo som sa inde naučila a čo má mala naučiť ona. tak ja neodporúčam

Maruska86

to nemyslíte vážne. ja som sa tam práve prihlásila napriek tomu , že ma kamarátka odhovárala. no tak do Amosu určite nepôjdem.

PEKY

Veľmi ma mrzí, že som nenašla kurzy v salone Medea predtým ako som absolvovala kurz v AMOSe. Po skončení kurzu som bola rozčarovaná čo všetko nás nenaučili.
Už úri učení na skúšky som postupne zisťovala čo všetko sme prakticky nerobili. V Amos-e je jediným veľkým plusom pani Boženka, ktorá trpezlivo , s láskou vrámci možností, ktoré tam má sa snaží každého naučiť čo najviac.
Vybavenie v Amose čo sa týka lehátok, prístrojov (rozheganý naparovač, ktorý kvôli jeho stabilite radšej nepoužijete alebo len vo výnimočnom prípade, jeden skin scrubber a tým sme skončili), materiálu (jeden druh peelingu, očný krém je len zbožným želaním) je na nízkej úrovni a takto by sme mohli pokračovať ďalej.....
Takže keď som predýchala počiatočné sklamanie a frustráciu som sa postavila k môjmu "problému" čelom, poctivo chodím na doškolenie salónu Medea, kde ma postupne trpezlivá pani Evička všetko doúča.
takže ak sa niekto rozhodujete pre rekvalifikačný kurz jediné čo Vám môžem doporučiť je vybrať si rekvalifikáciu v salóne Medea. Budete pripravená na nový štart :-)

Jackey

Amos -k skusenosti.
V Amose som absolvovala kozmeticky kurz. Ucitelka - pani Bozenka je velmi zlata a dobry clovek. Lenze nas bolo strasne vela, chyba je, ze zoberu neobmedzeny pocet ludi. Lehatka su katastrofalne a okrem rozpadnuteho naparovaca, ktory sa pre istotu skoro vobec nepouziva a jedneho skin scrubera tam nie je ziaden iny pristroj, aj kozmetika slaba. Co je to za kozmeticky kurz ked tam nie je ani jeden peeling a ani jeden ocny krem? Pritom, kolko penazi sa tam za kurzy skasiruje, je vybavenie pod uroven. Mne vedomosti z kurzu vobec nestacili a musela som sa chodit doucat inde, lebo som neovladala poriadne ani zaklady. Na internete je napisane, ze sa tam uci aj mikromasaz ocneho okolia - klamstvo, iba klasicka masaz. Baby velmi nadavali na pedikersky kurz, vraj je to katastrofa. Ine neboli spokojne ani s vizazistickym kurzom, ze sa naucili malo a nebolo to podla ich predstav, vraveli, ze mali ist radsej inde. A na kadernickom kurze je pani Ivetka ok, ale zariadenie a material je tiez hrozny, najlacnejsie pripravky, a zehlicky na vlasy v rozklade. Aj ked je pani riaditelka Amosu mila, robi velku chybu v tom, ze tak malo ivestuje do materialu na vyucbu. Ak si chcete kupit papier je to ok, ak chcete poriadne vedomosti a poriadne sa vsetko naucit, nechodte do Amosu! Tolko moja skusenost.

Lulu467

Najlepší kozmetický kurz robia v salóne Medea v Dúbravke, perfektná profesionálna kozmetika, pani Evička aj jej dcéra Andrejka úžasné učiteľky, trpezlivé, ktoré všetko naučia a na všetko pripravia. Učia až 4 masáže, klasickú, jacquetovú, mikromasáž očného okolia aj masáž po aha kyselinách, to sa neučí asi nikde inde. A Andrejka robí najkrajší permanentný make up, aký som kedy videla.

Zlatka987

Tak pedikérsky kurz v Amose u Danky Hrbáčkovej obchádzajte na kilometre. Niekedy to vraj bola super učiteľka, teraz otras, je náladová, okrem spodného výbrusu vás nenaučí dokopy nič, žiadnu suchú pedikúru, ani skalpel, ani zarastené nechty, ani iné základné veci, je to na hanbu, keď zistíte, že vlastne nič neviete a všetko sa musíte učiť na novo niekde inde, ale keby len učiť, ale aj platiť a platiť. Že je to už najhorší pedikérsky kurz v celej Bratislave.