Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problémy s rodičmi

Príspevok v téme: Problémy s rodičmi
7193

Mám 14 rokov a naši ma nechcú nikam púšťať.. Proste keď chcem ísť spať ku kamarátke, na klzisko, alebo len tak von s kamarátkou tak mi to zatrhnú. Nechápem prečo, veď učím sa dobre (jednotky, sem tam nejaka dvojka), nefajčím a nepijem. A keď sa ich opýtam povedia že je to iné ako predtým, že už som staršia a tak... lenže práveže keď som staršia lepšie sa o seba viem postarať... a keď sa na to stále pýtam povedia že keby mi to povedali hanbila by som sa... Tak si asi myslím že oni si myslia že by som asi začala piť, fajčiť a tak a teda hlavne s niekym spať a tak ... ale to by som nerobila ale ich nemožem presvedčiť...

Prosím vás poraďte mi ako ich mam presvedčiť... Ja už fakt neviem čo mam robiť, ostatne kamaratky si chodia aj do iných miest a mňa nepustia ani von...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problémy s rodičmi - Fórum - ZDRAVIE.sk