Bolest mrtveho osetreneho zuba

Príspevok v téme: Bolest mrtveho osetreneho zuba
smajlo3

Dobry den, vecer / nie pravidelne a ani kazdy den, ale obcas su take dni ked ma zvykne bolievat resp. pulzovat v zube, ktory je mrtvy, ma vyplnene kanaliky a je zaplombovany, cize kompletne osetreny mozno pred rokom aj viac. neviem ci je to len nejaka reakcia na nieco alebo je ten zub zle osetreny. nemate s tym nejake skusenosti? zacalo mi to tak cca pred 2 mesiacmi. dakujem

philips

Bývam v Trenčíne a zubárka nie je moja známa.

Zabudol som, najviac som platil 20€, to iba raz, keď mi zub trhala.

smajlo3

12eur si platil? to mas znameho zubara ktory ti dava symbolicku sumu alebo? lebo my mame aj znameho aj lacnejsie ale keby som mala popocitat sumu za ten zub co som dala od sameho zaciatku cez cistenie kanalikov, liecive vlozky az po samotnu plombu no hadam by to bolo do 80eur. inak ani absolutne nie som z nejakeho velkeho mesta. vies a zase opakovat tuto proceduru ktora trvala cez 2 mesiace, no nie je mi vsetko jedno.

rebeka 12

No...to by aj mna zaujimalo,preco tak cvakame,bielka mam este teraz prevratene.Bola to dvojita keramicka plomba.Ale kde ty zijes?Aj rodina mojho brata takto cvaka,a to maju ineho zubara

philips

Čo máte všetci za zubárov? :-O Za zuby som najviac naraz zaplatil 12€ a to mi vŕtala, čistila, plombovala... :O

rebeka 12

ja mam takymto sposobom osetreny zub 2 tyzdne a mam ho citlivy-pozorujem.Vysolila som 65e lebo je to stolicka,riadna bana.Tvoj postrech mi pomohol sa zorientovat,ze to moze byt citlive,comu sa mi teda nechcelo verit

smajlo3

vies to on bude musiet zase vrtat a nakoniec nezisti nic a dalsich 50eur ma vo vrecku, ako o peniaze mi nejde ale uz si viem predstavit tu jeho reakciu. mozno ked pojdem na najblizsiu prehliadku alebo na navstevu zubara tak mu to poviem

smajlo3

odvtedy ma uz nebolel vecer, ale nejdem vraviet dopredu lebo zakon schvalnosti bude nevyspitatelny a pride to dnes. fakt tie mrtve zuby su hrozne

philips

Je to mŕtvy zub, tie sa správajú nepredvídateľne. :)

O aký zub sa jedná? Môže sa stať, že tá bolesť ani nepramení zo zuba.