Rakovina lymfatických uzlín

RNG

Rakovinne bynky sa tvoria v cloveku od narodenia, lae zdravy nezamoreny organizmus ich je schopny znicit. Ked sa clovek zamori, pocet rakovinnycyh buniek vytvaranych prudko narastie a obrana tela proti nim sa znizi. Tak vzniknu nadory.

Takze prvorada obrana je co najskor telo odmorit(masivne enzymaticke cistenie, absorbcia pripadne aj chelacia), brat citotoxicke latky(tj take co zabijaju rakovinne bunky, moja oblubena je najma graviola, ale treba ich brat viacero pre zvysenie ucinnosti(pozri na www.cancertutor.org ), a samozrejme posilnit telo v boji s rakovinou, na co odporucam superjedla, extra vitaminy, najma C, E D-3, a hromadu antioxidantov a adaptogenov.
Klucove krvinky v tele, ktore nicia rakovinne bunky su najma NK ich aktivita a tvorenie sa da znacne zvysis branim betaglukanov, davka 3 x 500 mg)

prosba oRadu

Zdravim vsetkych! PROSIM O POMOC! Pred dvoma dnami sa mi zrutil svet, mojej mame mali odstranit ohraniceny tumor o velkosti 4 cm na pankreasi ,nakoniec museli vybrat cely pankreas pretoze bol zasiahnuty viac,zobrali jej aj kusok zaludku,dostali sa k tomu tak,ze bola unavena a cela ozltla plus zistili cukrovku...inak ani neviem ci by ho vybrali keby to nebolo na takom mieste,ze to upchalo vyvod zo zlcnika....to je malo k predstaveniu sa, inak je to cele vonku,(bolo to zhubne) aj s kusom zdraveho tkaniva pre istotu.Maminka je bojovnik po operacii,ktora trvala vyse 6 hodin sa po par hodinach prebrala a o den ju prelozili z ara na jis-ku,cukor ma z 26 uz iba 6,ma nizsi tlak,trochu nestabilny tep ale hned chcela dychat sama a drzi sa super.Chcem sa spytat ako jej pomoct? nechcem aby isla na chemoterapiu, verim skor bylinkam ako oziarovaniu,precitala som si tu vela o makrobiotikach,probiotikach,antimikotykach,antiparazitykach atd atd, som uplny laik,o rakovine a tumoroch som vzdy iba pocuvala zdialky,ako jej mozem pomoct,chcem zacat hned ako pride z nemocnice cca 3-4 tyzdne,nechcem cakat ci bude cislo v statistike,nikto mi ani nepovie co to vlastne znamena,kolko to bude trvat,ci je to uz relativne ok ,v okoli mam par ludi s inymi formami rakoviny, ktorym povedali napr. pol roka a zili 7 a viac rokov s neliecenymi formamy rakoviny, jednemu dokonca zasiahla komplet cele telo a zil s tym 7 rokov, tak ako mam zacat,kde co kupit? silu a odhodlanie mame len neviem ako na to a chcem zacat hned!ak to bude uz ok(co si myslim zatial podla slov doktorov,ze tak je) chcem aby mala prevenciu do buducnosti,velmi dakujem za kazdu radu L.

llek

Slobodna, co ty myslis pod pojmom rakovina lymfatickych uzlin? Lebo z toho co pises mam pocit, ze nevies o com pises a k comu sa vyjadrujes.Napriek tomu si dovolis tvrdit to co tu pises. Nadorove ochorenia, kotre postihuju lzmfaticke uzliny, to je siroka tema, je ich vela druhov. Napisat sem, ze je to najhorsia rakovina zo vsetkych a nie je vyliecitelna je nesmierne odvazne a hlavne nepravdive tvrdenie. Ten koho sa to tyka to moze velmi zle zasiahnut.

RNG

Rakovina lymfatickych uzlin nie je najhorsia, ale pankreaticka a neoperovatelna mozgova glioblastoma su najhorsie. Hned za nimi rakovina pluc s malymi nadorcekami(neoperovatelnymi) po celych plucach
Viac na rozne typy rakovin, vyskyt, a percento "vyliecenych"(tj zijucich 2 alebo 5 rokov a dlhsie) v USA najdete napr tu v tejto vladnom statistickom zdroji
seer.cancer.gov

jana TO

pre siska..
ako tvoj otec reagoval na oziare?lebo moj otec ma zacat chodit tiez na oziare,ale ked mu povedali,ake bolesti ho cakaju,tak povedal ze tam nepojde.je to take zle? aj mal spalene cele usta zvnutra?

Slobodna

Rakovina lymfatických uzlín je najhorší druh rakoviny, ktorý sa nedá vyliečiť. To je názor lekárov. Pri liečbe rakoviny má však veľmi dobrú úspešnosť zmena stravy- napr. makrobiotika. Netraba sa spoliehať len na lekárov a klasickú medicínu.

jana TO

pre llek...

doktor v BA ktory ho operoval a ktory mu to aj na zaklade histologickych vysledkou oznamoval tuto diagnozu,povedal ze je to zatedy ciste...zobrali mu aj 4 LU a tie boli mez metastaz....c04 a c02...zobrali mu aj kusok z jazyka ,len neviem ci to je ciste ako ten doktor povedal...strasne sa bojim ze bude musiet ist na RT,lebo to ake to ma neziaduce ucinky,to by asi nezvladol...citala som vela prispevkov od ludi ktory tuto liecbu absolvovali a su doslova zufali,ake maju strasne bolesti...dakujem vam velmi pekne za vas komentar...kazda info je pre mna velmi dolezita...

llek

Nadorove ochorenia sa nedaju porovnavat, ze ktore je lepsie ci horsie. Ak neviete, aky rozsah ochorenia otec ma, tak sa to spytajte lekara co sa o neho stara. V onkologii je stanovenie stadia alfa omega, od toho sa odvija cela liecba. Vy nemate nieco citat s parierov, vy sa to mate spytat - co je to za ochorenie, v akom je stadiu - ci bolo lokaliyovane a podarilo sa kompletne vyoperovat, ci boli postihnute aj prilahle lymfaticke uzliny alebo nie a z toho by vyplynulo, ake je roziko recidivy ak nepodstupi radioterapiu. RT je po operacnom vykone ucinnou a standardnou liecebnou metodou. Iste, pacient ju moze odmietnut, len by mal byt informovany, ake riziko to pre neho znamena. Toto ochorenie sa najcastejsie vyskytuje u fajciarov a ludi co holduju trochu viac alkoholu. Neviem ci sa niektory z tychto neduhov tyka aj otca, ak nahodou ano, tak by sa mal toho vzdat, to je to najlepsie co tito ludia mozu pre seba urobit, ale to len na okraj a neviem ci sa to vobec otca tyka

jana TO

pre slobodna....
myslis ze rakovina ustnej dutiny je ta najhorsia a neda sa vyliecit?sice este stale nevieme v akom to je stadiu lebo z tych papierov to ja vycitat neviem a doktorka nam nic nepovedala...myslis ze mu uz ani metabolicka liecba nepomoze?zatedy je otec uplne v poriadku ani ziadne bolesti nema lebo nebol na oziaroch....je po operaci ale inak vsetko v pohode...