Rakovina lymfatických uzlín

tlk

lymfom je nebolestivy na dotyk ? lebo uz dva mesiace mam zvacsenu lavu uzlinu na krku obcas zaboli. A je citliva na dotyk..
Moze to byt lymfom ? asi zajdem za lekarkou

ladida

Jakub myslim,ze sa mozes upokojit,lymfom sa prejavuje vacsinou unavou,potenim,zvysenou teplotou,nechutenstvom,ubytkom hmotnosti atd,samotne zvacsene uzliny mozu mat milion inych pricin a v pripade,ze je v tych"hrckach"hnis,jedna sa skor o nejake vriedky.rakovina to urcite nie je,ale zajdi si urcite k lekarovi.

jakub_varga

jasne,ze necakam ,ze mi niekto povie narovinu ano to je rakovina,ale snad doktor,kt. sa tomuto venuje 10 rokov,snad vie posudit,ci sa jedna o plany poplach,alebo ci je to naozaj vaznejsie.

Laurina22

Nikto ti na fore nepovie ci je to rakovina.

Treba ist co najskor k obvodnemu lekarovi,ten ti urobi krvne testy,posle na sono a dalsie vysetrenia.

Hlavne si nic nevytlacaj.

jakub_varga

Dobry den,mam problem,ktory pretrvava uz pomerne dost dlho.Pod pazuchami sa mi neustale objavuju male ale aj vacsie gulicky,niektore su bolestive,no niektore nie.skusal som ich vytlacat,niektore reaguju ostrou bolestou,vychadza z nich hnis a krv-ale iba pri tlaceni.tieto gulicky sa mi objavili aj v oblasti podbruska a teda na slabinach.vie mi niekto poradit,ci sa jedna o rakovinu lymf. uzlin,alebo ide len o nejake vyrastky sposobene potenim?vopred dakujem za rady.

Timika02

Môžem sa pýtať? Mám bolesti v bedrovom kĺbe už dlhšiu dobu a ide mi to až do kolena, a bolieva ma medzi lopatkami. Čítala som, že to môže byť rakovina. Je to vždy tak? Alebo sú aj iné príznaky?