Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strojček na zuby - čo ma čaká?

Príspevok v téme: Strojček na zuby - čo ma čaká?
keitlina

Ahojte, o mesiac dostanem strojček na zuby, len na horné, preto sa chcem spýtať, čo ma čaká? Bolesti, atď, neprikrášľujte, len vážne ma na to pripravte :) Neviem či sa mám báť, pripraviť si tabletky na spanie a ibalginy... Veľa sa toho popísalo aj poprečitavalo, ale aj tak neviem na čom som :) Boleli vás zuby, poprípade ďasná? Šušlali ste potom a ak hej, ako dlho? Veľa musím čítať v práci a preto sa bojím že nebudem môcť... :)

Noemi44

ten prvý týžden alebo dva ta budu zuby boleť ale potom to už bude v pohode..A neni to až taká neznesiteľná bolesť :D len sa ti bude zle odkusovať rožok napr alebo tak..

sara11

este som zabudla napisat...ja som mala jediny problem len s ocnymi zubami, vyrastali mi zhora, takze som vyzerala ako upir :D ale nastastie sa to stihlo upravit este skor nez dorastli, mala som strojcek len hore a v podstate iba nieco cez 1,5 roka

keitlina

No baby, ja mám tiež iba dva krivé, tak dúfam že to prežijem bez bolesti...Obom vám ďakujem, zlaté ste!! :)

sara11

ja som mala strojcek asi pred 6 rokmi, takze si na to uz velmi nepametam, ale pre mna to nebolo az take tragicke, samozrejme bolelo to dost, hlavne ked dotahovali tie droty, tak zuby boli aspon dva dni citlive, ale nie je to bolest ktora by sa nedala vydrzat, urcite som kvoli tomu nebrala ziadne ibalginy :) a suslala som asi len 3 dni potom co mi strojcek dali, zapar dni si na to zvyknes

rondusss

Ahoj
Ja som mala stojcek 3 roky.. 2 na hornych a 1 rok na dolnych..,
Myslim ze zalezi aj od toho ake mas kryve zuby.. Mna to bolelo hrozne.. Raz za mesiac som chodila na ,,doladovanie,, a z toho 3 tyzdne ma zuby boleli,ten 1 tyzden,posledny to bolo fajn,ale zas ma cakala dalsia kontrola tak znovu to iste.. Bolo to na nevydrzanie..niekedy sa chodilo na kontroly a doladovanie castejsie.. Jest som nemohla nic,odvykla som si od hryzenia vsetko som musela v rukach ,,lamat,, jablko a pod som nehryzla tiez.. Hlava ma tiez v kuse bolela a o ,,dorezanych,, a doskriabanych licach ani nehovorim...Och ked si spomeniem..
A este jedna vec.. Zuby mi to napravilo skoro do rovna,bez strojceka som 2,5 roka cca,ale dasna mam do teraz ,,pokazene,, a pritom som sa o zuby a strojcek starala..
No a ked si to zoberem spatne,neviem ci by som s na to dala znova skor nie. Ako som spominala bolest bola hrozna,cele 3 roky pomaly,dasna zapalene a o plateni ani nehovori strsne draho to vyslo.. ( a to som mala kryve iba 2 predne zuby)
Tak drzim palce :-)

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strojček na zuby - čo ma čaká? - Fórum - ZDRAVIE.sk