Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nemám sa rada

Príspevok v téme: Nemám sa rada
roxx

Mám veľký problém a tým je že mám zo seba komplexy. Dokážem sa neznášať kvôli hocijakej maličkosti. Keď som chodila na základnú školu tak sa mi všetky decká smiali pretože som bola tučná a škaredá. Dnes mi veľa ľudí hovorí že som od tej doby veľmi opeknela a že som sa zmenila. Ale nedokážem tomu uveriť a nedokáže sa zbaviť pocitu že som škaredá a že si nikdy nenájdem priateľa \"svojich snov\". dalo by sa povedať že na sebe neznášam úplne všetko, svoje vlasy, nos, pleť, úsmev, výšku,... Neviem čo mám robiť aby som dala dokopy moje sebavedomie a aby som sa začala mať rada. Je niekto kto mal v mojom veku (16) rovnaký problém, no o pár rokov neskôr sa z neho stal sebavedomý človek ktorý sa má rád taký aký je?

Jessi_1111

Nauč sa mať rada taká, aká si. Lebo každý je dokonalý v inom zmysle a každý je krásny.
Uvedom si svoje silné stránky a snaž sa v nich vynikať. :-)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nemám sa rada - Fórum - ZDRAVIE.sk