Viera, strava, hudba ......a vzťah

Príspevok v téme: Viera, strava, hudba ......a vzťah
Anketaaar

Otázka skôr pre nezadanych , ale aj zadaní sa môžu vyjadriť.
Predstavte si, ze ste spoznali osobu opačnéhpohlavia s ktorou si rozumiete, zabávate, je vam spolu dobr, máte sa radi ale po čase zistite ze:
_ je veriaca v určité náboženstvo ale vy nie.
_ vyznáva úplne iný štýl hudby ako vy
_ je vegetarián ale vy nie_ ci vy ste a dana osoba nie
Sú tieto zistenia pre vás dôležité natoľko ze si poviete STOP s daným človekom nechcem nič mat ? Je koniec!

Lulu2011

hehe Sejla :)) no povedz...

inak ja som mala asi stastie, ale ja som vzdy natrafila na uplneho ateistu, ale vzdy to bol dobrý clovek od srdca, od ktoreho by si mohli brat priklad iní

Sejla

Fleur-de-lis, no veď predsa keby som verila v Boha, nechcela by som, aby mi na neho niekto pindal. Aj keď jasné, môžu sa dvaja vyhnúť náboženským rozhovorom, ale čo to je za vzťah, keď sa nezhodnú v takej dôležitej veci. Veď viera je základ, na ktorom si jeden stavia svoje hodnoty, zkrz filter čoho sa díva na svet, aj keď tie hodnoty môžu byť v konečnom dôsledku podobné, ale každý z nich je na inej lodi. Zamilovanosť ich môže držať blízko možno rok, dva, ale každá loď má nasmerované na inú destináciu, takže sa skor či neskôr musia oddeliť.

MultiLevel

Presne tak, suhlasim s viacerymi...Vsetko sa da, pokial v tom nie je nic extremne. Ako nahle by som videla, ze potencionalny partner je vo svojom presvedceni (ci uz viera, hudba, jedlo) az prilis ortodoxny, dala by som od neho ruky prec.
A nevidim nic zle v tom, ak si cloveka pred tym, nez idem s nim do vztahu "ocekujem" :) Co ine mam robit kym sme kamarati ako zistovat jeho nazory, vyznanie, ciele, myslienky, svetonazor a podobne? Nevidim na tom nic sebecke :)

pompiKoláčik

Anketar .... to som rada - potesilo :)
Tak kiezby to tomu tvojmu znamemu vyslo ... a dufam ,ze vahat dlho nebude ,lebo sa moze stat ,ze si ta zasadova slecna povie.
"Pozvem hentoho kamosa na rande. Viem ,ze sa mu pacim ,tak na co caka? Na koniec sveta?!"

Maoam

Sejla :DD

k Lulu - ale no tak, vsak je to sexy zena, nema s tym ziadny problem hovorit otvorene o veciach, o kt. inych iba snivaju, preco by sa tym mala tajit? a take baby tiez treba na fore, aspon to tu ma kto okorenit :DDDD

no moj nazor - kym by nevyvijal natlak na mna, ze musim vyznavat to co on a jest to co on a akceptoval by ma aka som a ako zijem, proste BEZ natlaku a BEZ nasilia a BEZ prerabania toho druheho na sovj obraz - cize akceptacia, preco nie - za pokus by to stalo

lenze je dost vela fanatikov a s tymi je to fakt sakra tazke, ti vzdy prejdu k nasiliu, skor ci neskor

Sejla

Zase vegetariána by som neodpísala ani ja, je to lepšie ako prílišný masozravec, s takým som chvíľu chodila, mäso jedol na raňajky, obed, večeru každý deň, jedlo bez masa bolo pre neho neprípustné a popri jedení si zakaždým púšťal nejakých youtubovských - jackass like, ktorí kuchtili hory masa v jackovi danielsovi a potom sa s tým napchávali. A stále kričal proteín, proteín.
Čo sa týka viery, kresťania nech si hľadajú kresťanov, čo sa im páči na ateistoch, nemajú svoju hrdosť?

Lulu2011

anketar - ze vzdy hehe, nymfomanka nie som, ale proste mam rada zivost vo vztahu, spontannost, energiu medzi dvomi srdciami :) nemohla by som byt s niekym upatým, co by mal nejake predsudky, bigotnost to je priam strasiak, nemam rada veci bez duse, vymyslene formy bez zmyslu, vedene strachom...chapes

s jedlom mi to nevadi vobec, ved je uplne jedno, co clovek prezuva, nijak mi tým neskodi, kazdy je svoje co chce, ved to druheho nijak neovplyvnuje, pokial ma napr. nenuti byt bretharianom napr. :D a s hudbou tiez, da si sluchatka a ide, zase sa vkuse hudba nepusta, ludia su v praci, maju aj ine aktivity

Fleur-de-lis

prezývka, to mi len tak napadlo. Uvedomil si si niekedy, že ty veríš, že Boh neexistuje? Lebo dôkazy na to nie sú :) Trochu mimo témy, sorry.

Anketaaar

Pompikolacik tvoj prvý príspevok ma dojal :)
Prezývka a Sejla pôsobíte ako rázne osobky ;)
Lulu ako vždy príspevky s korením sexu :)
Túto témy som založil kvôli tomu ze sú to veci ktoré pre niektorých môžu byť dosť rozhodujúce a kamos rieši dilemu s jedným dievčaťom tak ma napadlo založiť takú tému.