Gynek. vyšetrenie panny

Fleur-de-lis

ja som bola tiež prvý krát ako panna. Nič nebolelo. Bola som pri doktorke, bola veľmi milá, jemná, chodím ku nej doteraz. Vedela som od nej od iných, že mala dobrú povesť a nesklamala som sa.

Jill

Sara11< tak v lete to nieje problem ist na kozu obuta, v zime moze byt ak ma baba vysoke cizmy. Ved ked ide za zaves ci do kabinky necha si len nohavicky a dlhsi sveter alebo tricko, pri lekarovi si len gatky da dole. A v niektorych ambulanciach si zeny musia dat navleky na topanky. Mas to rozne.

Yvaz

medzi zážitkami z gynekologickej ambulancie sú riadne rozdiely. Buď veľmi odpudzujúce alebo zas úplne v pohode...
ťažko povedať, čo si z toho zobrať

Janka P.

Ja som bola v 22 ešte panna a na vyšetrení to bola úkrutná bolesť!Vyšetrenie ani nemohol dokončiť.Postupne sa nejako pripravuj na bolesť tým, že si tam budeš niečo "strkať".

sara11

Yvaz never vsetkemu co tu ludia popisu, chcu ta len vystrasit, mne sa nikdy nic take nestalo a ku gyn. chodim s radostou... vyber si muza, pohladaj referencie na internete, alebo sa popytaj kamaratok a ked si spravne vyberies, tak sa urcite nemas coho bat
ked si panna tak ti ziadny ster z krcka robit nebudu

sara11

tak rozhodne topanky by som si nenechala, tie si musim aj tak vyzut ked sa vyzliekam, naco by som si ich davala naspat? a v tomto pocasi si to neviem ani predstavit :D este pred kozou byva vacsinou stupienok, dost by som sa hanbila keby tam zostal odtlacok z mojich topanok... proste za mna topanky rzohodne nie!

Yvaz

Iveta Michael: to snáď nemyslíš vážne... :( to je hrozný zážitok. A to tam mám ísť?! :(

Je pravda, že ster z krčku maternice je bolestivý? Ešte sa chcem spýtať, ak žena nemala pohlavný styk, ale petting, tak sa u gynekológa ma zaradiť medzi tie čo vyšetrujú cez konečník alebo tie čo vyšetrujú cez pošvu?

Jill

Ja som od niektorych pocula, ze sa ani nevyzuvaju z topanok a na kozu idu obute a lekar im to toleruje. Tak to mas asi jedno.

sara11

nie neboli to vobec, je to trochu viac neprijemnejsie ako ked sa vysatruje klasicky, ale da sa to v pohode vydrzat, rozhodne pocit ked vrtaju do zuba sa s tym neda ani porovnat :)
odporucam radsej muza gynekologa a tie akoze fotografie maju casto od reality dost daleko, takze ponozky si urcite nechaj